דיווח: מיקרוסופט תחשוף את "Call of Duty" הבא ואת "Gears 6" ב-Xbox Showcase הקרוב

על פי הדיווחים, מיקרוסופט מתכננת לחשוף את משחקי Gears of War ו-Call of Duty החדשים במצגת הקיץ המסורתית של Xbox שתתקיים ביוני

לפני שנים לא רבות, היה לנו הרבה יותר קל לדווח ולהתכונן לאירוע גיימינג גדול ומרוכז שנקרא E3. אבל, האירוע הזה הודיע על מותו בטרם עת, והיום אנחנו בעידן שכל חברת ענק מקיימת אירוע אישי, עידן המיקרו אירועים.

בשבוע החולף הייתה זאת יוביסופט שעדכנה על Ubisoft Forward שיגיע ביוני, וכמו בשנה שעברה, צפוי להביא אילינו חשיפות חדשות וכותרות גדולות של משחקים חדשים. כעת, יש דיווחים על כך שגם מיקרוסופט מתכוונת לקיים את אירוע Xbox Showcase שלה במקביל לאותו תאריך.

מיקרוסופט תכריז לראשונה בהיסטוריה על משחק "Call of Duty" חדש

הדיווח החדש מגיע מטום וורן, מהאתר The Verge, שטוען שהאירוע מתוכנן כרגע ליום ראשון, 9 ביוני, באותו סוף שבוע של Summer Game Fest (ויום לפני אירוע Ubisoft Forward).

כאשר אסטרטגיית ה-Xbox ממשיכה להתפתח בתוך מיקרוסופט ועזיבתו של צ'ודהי מעוררת טלטלות נוספות, מיקרוסופט נמצאת באמצע התכנון של תצוגת ה-Xbox הגדולה שלה בקיץ

אני מבין שזה אמור להתרחש ביום ראשון, 9 ביוני, ומיקרוסופט מתכננת כעת להכריז על משחק Gears of War חדש בתערוכה.

וורן טוען שההכרזה על Gears לא תהיה משחק האקסבוקס החדש היחיד באירוע, אלא תהיה גם הכרזה על הכותר הבא בסדרת "Call of Duty". זה לא אמור להפתיע, שכן, אקטיביז'ן נרכשה בשנה שעברה על ידי חברת מיקרוסופט וכעת כל סדרת קול אוף דיוטי בבעלותה.

עוד באות נושא:

בנוסף, האירוע צפוי לכלול גם תאריכי יציאה למשחקי Xbox הקרובים כמו Microsoft Flight Simulator 2024, Avowed, Indiana Jones וה-Great Circle.

Call of Duty: Black Ops Gulf War (שם לא רשמי)

הכותר הבא בסדרת CoD צפוי להיקרא Call of Duty: Black Ops Gulf War, כך על על פי  Windows Central ו-Insider Gaming. כמובן שהשם הזה לא רשמי בשום צורה ועשוי להשתנות, אך בינתיים, זה שם גנרי אך הגיוני ונצטרך לחכות לחשיפה הרשמית כדי לדעת זאת בוודאות.

Call of Duty: Black Ops Gulf War נמצא בפיתוח מאז ששוחרר Call of Duty: Black Ops Cold War שוחרר, ולכן יהיה לו את מחזור הפיתוח הארוך ביותר מכל משחק בסדרה עם ציר זמן של ארבע שנים.

את המשחק מפתחת חברת Treyarch ואת הקמפיין למשחק מפתחת החברה שעומדת מאחורי וורזון (Warzone), חברת Raven Software. בעקבות הכותר הקודם של Black Ops Cold War, שנקבע במהלך המלחמה הקרה, צוות המפתחים אמור להמשיך לנווט בין האירועים ההיסטוריים.

לפי הדיווחים, Black Ops Gulf War יחזיר שחקנים אחורה בזמן לאחד הסכסוכים ההיסטוריים בהיסטוריה ויישען על סגנון לחימה מסורתי יותר ויתמקד בכמה רגעים ותקריות של מלחמת המפרץ שאנשים אולי לא מכירים או לא זוכרים.

בעוד ש-Black Ops Cold War התרחש בעיקר בשנת 1981, מסגרת מלחמת המפרץ תציב את עלילת המשחק בין 1990 ל-1991, תחילתם של ימי הגראנז' העליזים.

בראיון באתר Game File, אמר פיל ספנסר, הבוס הגדול של האקסבוקס, כי היה רוצה שקול אוף דיוטי Black Ops Gulf War יושק ישירות ל-Game Pass.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
The Verge
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות