ספנסר רוצה שקול אוף דיוטי Black Ops Gulf War יושק ישירות ל-Game Pass

האם המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי יושק ביום הראשון היישר לשרות המנויים של מיקרוסופט? הבוס של ה-Xbox, פיל ספנסר, רומז שזה מה שהוא רוצה

בראיון עם Game File, אמר ספנסר שמיקרוסופט מתכננת שכל משחקי Activision Blizzard, ZeniMax ו-Xbox Game Studios יושקו ב-Game Pass "מהיום הראשון". משמע, הוא היה מעונין שהמשחקים יושקו היישר לשירות המנויים של האקסבוקס כבר ביום ההשקה, Day One.

הכוונה שלנו היא שהפורטפוליו המלא של המשחקים מ-ZeniMax, Activision Blizzard ו-XGS – Xbox Game Studios – יהיה ב-Game Pass, מהיום הראשון

ציטוט של פיל ספנסר
פיל ספנסר הבוס הגדול של XBOX

למרות שמיקרוסופט כבר שחררה משחק אחד (דיאבלו 4) מהפורטפוליו של אקטיביז'ן-בליזארד לאחר שרכשה אותה בעסקת ענק, פה מדובר בשחרור משחקי טריפל A ביום ההשקה. ההצעה כי משחקי Call of Duty החדשים יושקו היישר גם ל-Game Pass היא הצעה מאוד מפתיעה, בהתחשב בהתנגדות של אקטיביז'ן לרעיון בעבר וההתנגדות של סוני למהלך הרכישה בפרט שעלול ליצור אפשרות שכזאת.

מנכ"ל Activision Blizzard לשעבר, בובי קוטיק, הצהיר בעבר שהוא לא מסכים עם "הרעיון של שירות מנויים מרובי משחקים כמהלך עסקי".

קול אוף דיוטי Black Ops Gulf War – הכותר הבא בסדרה

הכותר הבא בסדרת קול אוף דיוטי השנה צפוי להיות בתת הסדרה של Black Ops וצפוי להתרחש במלחמת המפרץ בשם- Call of Duty Black Ops Gulf War, ובתרגום לעברית "בלאק אופס: מלחמת המפרץ".

המשחק מפותח על ידי Treyarch והעלילה במשחק תעקוב אחר ההתרחשות הפוליטית העולמית לאחר המלחמה הקרה ואירוע המשחק Black Ops Cold War.

ההשקה של Black Ops Gulf War צפויה להיות לקראת סוף באוקטובר או בתחילת נובמבר, ואם ספנסר ירצה מאוד, המשחק ינחת היישר לתוך Game Pass.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות