סטורי טריילר ל- Star Wars Outlaws ייחשף בשלישי הקרוב

יוביסופט מכינה אותנו ל"לטריילר סיפור בבכורה עולמית" למשחק מלחמת הכוכבים Star Wars Outlaws

אחד המשחקים המצופים ביותר לשנת 2024, הוא "מלחמת הכוכבים: פורעי חוק" (Star Wars Outlaws), משחק העולם הפתוח הראשון אי פעם בזיכיון מלחמת הכוכבים, המתרחש בין אירועי "האימפריה מכה בחזרה ו"מלחמת הכוכבים: האימפריה מכה שנית" ל"שובו של הג'דיי".

יוביסופט כנראה כבר לא יכולה להמתין עד לאירוע הבא שלה, לאירוע Ubisoft Forward שהוכרז לאחרונה, כי היא כבר מצייצת ב-X על כך ש- Star Wars Outlaws יזכה לטריילר סיפור בכורה עולמית בשבוע הבא. ואם נדייק, זה יקרה ביום שלישי, 9 באפריל בשעה 19:00, שעון ישראל. תוכלו לצפות בו כאן:

Star Wars Outlaws הנמצא בפיתוח ב-Masive Entertainment, יכניס אתכם לנעליה של קיי ווס, גנבת אופורטוניסטית שהופכת לפורעת החוק המבוקשת ביותר בגלקסיה וצריכה לבצע את השוד הגדול ביותר בכל הזמנים אם היא רוצה לברוח מהאימפריה הגלקטית והצבא הקיסרי שלו בהרפתקה שאפתנית זו.

בהדגמה באירוע Ubisoft Forward בשנה שעברה, הציגה המפתחת מכניקת גיימפליי בגוף שלישי, מרדפים במהירות גבוהה, וגם קרבות חלל באווירה של חלליות נטושות, כאשר Vess השתלטה על TIE Fighters שניסו להפיל אותה.

עוד באותו נושא:

יש כרגע שמועות לא מבוססות על כך שהמשחק אולי ישוחרר מוקדם מהצפוי, ויש אפילו תאריך, ה-4 במאי שהוא יום מלחמת הכוכבים הרשמי. אולם, זה יהיה מאוד חריג שמשחק כל כך גדול לא יקבל כמה חודשים של שיווק מסיבי.

Star Wars Outlaws צפוי לצאת ל-Xbox Series X|S, לפלייסטיישן 5 ולמחשב האישי ב-2024.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות