פרסום בגיימפרו

קשת צבעים עם הכיתוב פרסם אצלנו

אתר “גיימפרו” ׁ(GamePro) הינו מגזין גיימינג וטכנולוגיה איכותי ופופולארי שנוסד בשנת 2013 ועד היום צבר עשרות אלפי קוראים וגולשים קבועים מקהילות הגיימינג בישראל, מחשבים, סלולר, וגם בידור.

האתר מתעדכן באופן יומיומי בחדשות וידיעות מסביב לעולם בתחום הגיימינג והטכנולוגיה השונים, כולל ביקורות וסקירות למגוון מוצרים. גיימפרו נחשב לאחד מהאתרים המובילים את תחום עיתונאות הגיימינג בישראל.

עם השנים האתר גיימפרו התפתח בתחום התוכן ואיכות הכתיבה, אך שם גם דגש על איכות העיצוב והאסתטיקה- עיצוב מוקפד נקי וחסר פשרות עם אפשרויות פרסום מגוונות ויצירתיות המעניקות למפרסם את היכולת להגיע לקהל היעד אותו הוא מחפש.

אפשרויות הפצה ופרסום בגיימפרו ישראל:

  • באנרים המפורסמים בשטחי האתר, במחירים אטרקטיביים על בסיס שבועי או חודשי במספר מיקומים שונים באתר, כולל אופציה לבאנר זהב קבוע בראש אתר הבית.
  • שת"פ גולשים – ניתן לקיים פרסום משולב פעילות אקטיבית באתר או בפייסבוק, כך שניתן להפעיל את הגולשים באמצעות סקר או שאלון וכמובן הגרלה נושאת פרסים
  • כתבה מקודמת: צוות הכותבים שלנו ישמח לסקור את השירות / המוצר שלכם כך שנוכל להפיץ ולקדם את הרעיון או המוצר שלכם בכתבה במגוון ערוצים.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים? מלאו את פרטיכם כאן ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

לוגו חדש שחור