מיקרוסופט מאשרת: "נביא ארבעה משחקי Xbox בלעדיים לפלייסטיישן ולסוויץ'"

סטארפילד ואינדיאנה ג'ונס לא יגיעו ל-PS5, אבל 4 משחקים אקסקלוסיביים אחרים לאקסבוקס, צפויים להפוך למולטי פלטפורמה על פי מיקרוסופט

לאחר שבשבוע האחרון צצו דיווחים ברשת על כך שחברת מיקרוסופט (Microsoft) עשויה להביא כותרים בלעדיים כמו Gears of WarStarfield וגם אינדיאנה ג'ונס הקרוב לפלייסטיישן 5, הערב קיבלנו תשובה.

פיל ספנסר, הבוס הגדול של האקסבוקס, הבטיח בשבוע שעבר כי היום נקבל עדכון עסקי על "החזון" של אקסבוקס והיום העלתה מיקרוסופט את הפודקאסט הרשמי של Xbox בנושא זה.

הפודקאסט כלל את פיל ספנסר, שרה בונד ומאט בוטי ממיקרוסופט ששיתפו כמה הבהרות נחוצות לגבי השמועות האחרונות. בתחילת הדיון בבלעדיות המשחקים, ספנסר מאשר שארבעה משחקי Xbox של צד ראשון יעברו לפלייסטיישן ולנינטנדו.

למרבה הצער, לא קיבלנו שום מידע על אלו משחקים הוא מתכוון, עם זאת, מקורות ששוחחו עם The Verge אישרו ששני המשחקים הראשונים שיהיו לריבוי פלטפורמות יהיו Hi-Fi Rush ו-Pentiment. בהמשך השנה, Sea of Thieves של Rare ו-Obsidian's Grounded יגיעו גם לפלייסטיישן וככל הנראה גם ל-Nintendo Switch.

משחקי Xbox ראשונים כפיילוט

נכון לעכשיו, מיקרוסופט מתמקדת רק בארבעת המשחקים הללו, אבל במהלך הפודקאסט, ספנסר גם הצהיר שיש לו "אמונה בסיסית שבמהלך חמש עד עשר השנים הבאות, משחקים בלעדיים הולכים להיות חלק קטן יותר ויותר בתעשיית המשחקים".

גם חברת סוני מתכננת להמשיך ולהביא משחקים למחשב באופן אגרסיבי יותר כדי להגביר את מכירות המשחקים של צד ראשון, כך בהודעה שמסרה אחרי פרסום הדוחות הרבעוניים שלה ובהמשך להשקה המוצלחת של Helldivers 2.

המהלך של מיקרוסופט הוא ככל הנראה ניסוי ראשוני שאם ילך כשורה, היא תשקול ללא ספק להביא משחקים נוספים לפלטפורמות מרובות, אך לעת עתה, המסר שלה הוא "אין הבטחות" לגבי כל משחק אחר.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות