פרסומת

אודות

GamePro ישראל הוא  אתר חדשות גיימינג עצמאי ומקצועי לחובבי המשחקים בישראל.
האתר, שהחל לפעול כבלוג, הוקם כבלוג בשלהי שנת 2012 במטרה להביא לקהל בישראל חדשות משחקים מרעננות מהארץ ובעיקר מהעולם בזמן אמת. מדי יום מדי יום נביא לכם את כל החדשות המעניינות בנושאי משחקים ומפעם לפעם נפרסם כתבות נושא, ביקורות, או מאמרים הנוגעים לתחום או לנושאים שסובבים את עולם הגיימינג. 

GamePro ישראל הוקדם כדי למלא חסך מסוים שנוצר בקהילת המשחקים בישראל, כשהסיקור החדשותי והמיידי איבד מעט מהרלוונטיות שלו. השינויים הטכנולוגים בשנים האחרונות, ובראשם מהפיכת המובייל, קבעו עידן חדש בענף הגיימינג. אנו ננסה לסקר את הענף מכל הכיוונים ובכל הפלטפורמות, אך נתמקד בעיקר במשחקי מחשב וקונסולות.

המגזין האמריקאי GamePro, שפעל בין השנים 1989-2011, היה מגזין חשוב ומוערך שלא עמד במבחן הזמן של שינויים טכנולוגים אלו, ובעיקר אל מול אתרי הגיימינג וערוצי משחקים אחרים באינטרנט. זו הסיבה שבחרנו בשם GamePro. אות להערכה וכבוד.

מקווים שתהנו מהתוכן שהאתר הזה מספק, אנחנו משקיעים בו זמן רב ומחשבה. נשמח לקבל מיכם פידבקים, ואם יש לכם הערות או שאלות בנושאי משחקים או בכל נושא אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

 

תנאי שימוש באתר 'גיימפרו ישראל'

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר 'גיימפרו ישראל' (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (מגזין גיימינג ובידור) ייצוגי עבור 'גיימפרו ישראל' והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר 'גיימפרו ישראל' ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר 'גיימפרו ישראל'.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של 'גיימפרו ישראל' ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר 'גיימפרו ישראל'.

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
  בהתאם לדרישות החדשות של מדיניות Google בנושא הסכמת משתמשים באיחוד האירופי (GDPR), להלן פרטי המדיניות של גיימפרו ישראל בנושא נתונים וקובצי קוקיז (cookie).:
  הנתונים האישיים שלך יעובדו ומידע מהמכשיר שלך (עוגיות, מזהים ייחודיים ונתוני מכשיר אחרים) עשוי להיות מאוחסנים על ידי ספקי צד שלישי, לגשת אליהם ולשתף אותם, או להשתמש בהם ספציפית על ידי האתר הזה. בגלישה באתר זה, הינכם מסכימים לתנאים אלה.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.