תוכלו להטיס אורניתופטר בהרחבה "חולית" לסימולטור הטיסה של מיקרוסופט

העולמות של Microsoft Flight Simulator 2020 ו-Dune מתאחדים, וכעת תוכלו ולהטיס אורניתופטר דרך מדבר אראקיס

ההרחבה "חולית" שוחררה הלילה, כמה שיותר קרוב להשקה ב-1 במרץ של הסרט "חולית: חלק 2" (Dune: Part Two), סרט ההמשך לסרט חולית 2021 של הבמאי דניס וילנב.

ה-Dune DLC של פלייט סימולטור (Microsoft Flight Simulator) זמין כעת ומאפשר לכם להטיס אורניתופטר, כלי טיס בעל כנפיים מתנודדות, ממש כמו שפירית.

להטיס אורניתופטר כמו מקצוען

צוות הפיתוח של המשחק יצר את כוכב הלכת אראקיס (Arrakis) מסדרת Dune והעניק לנו את היכולת לעוף ברחבי עולם החייזרים ב-The Royal Atreides Ornithopter. זוהי גרסה מיוחדת, בעלת ביצועים גבוהים של כלי השיט, המונעת על ידי ארבע כנפיים מתנודדות מכוונות.

האורניתופטר מאפשר לכם לעוף מהר, לנוע בדייקנות ולהאיץ בקצב מהיר, מה שנותן לכם דרך ממש מגניבה לחקור את העולם החדש הזה. ב-Royal Atredies Ornithopter תוכלו להתחיל ללמוד את סוג המטוס באמצעות שלוש משימות ההדרכה שלו: המראה, נחיתה ונפילה חופשית.

ברגע שיהיו לכם את הכישורים האלה, תוכלו לעבור לחבילת שש הפעילויות. זה כולל מבחני זמן ומשימת חילוץ בה תתמודדו עם סופות חול ענקיות.

אקסבוקס גם מחלקת פרסים

כדי לחגוג את יציאת ה-DLC החדש, מיקרוסופט ו-Xbox מחלקות Xbox Series S מותאם אישית בעיצוב השמש, כוכבי הלכת והחול של אראקיס. ניתן גם לזכות בבקר הצף הראשון בעולם, שנושא סביב סדרת Dune.

ניתן להיכנס דרך X (טוויטר לשעבר) פה למעלה על ידי שיתוף מחדש של ציוץ ההגרלה במהלך תקופת הקידום, כל הפרטים המלאים כאן.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות