כל מה שידוע לנו על Black Ops Gulf War ׁ(השם הרשמי – 'בלאק אופס 6')

המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי ימשיך לעסוק במלחמה הקרה עם קמפיין בעולם פתוח ועל פי דיווחים ינסה להחזיר כמה מהאלמנטים השורשיים של הסדרה

הכותר הבא בסדרת CoD צפוי להיקרא Call of Duty: Black Ops Gulf War, כך על על פי  Windows Central ו-Insider Gaming. כמובן שהשם הזה לא רשמי בשום צורה ועשוי להשתנות, אך בינתיים, זה שם גנרי אך הגיוני ונצטרך לחכות לחשיפה הרשמית כדי לדעת זאת בוודאות.

Call of Duty: Black Ops Gulf War נמצא בפיתוח מאז Call of Duty: Black Ops Cold War שוחרר, ולכן יהיה לו את מחזור הפיתוח הארוך ביותר מכל משחק בסדרה עם ציר זמן של ארבע שנים.

את המשחק מפתחת חברת Treyarch ואת הקמפיין למשחק מפתחת החברה שעומדת מאחורי וורזון (Warzone), חברת Raven Software. בעקבות הכותר הקודם Black Ops Cold War, שנקבע במהלך המלחמה הקרה, צוות המפתחים אמור להמשיך לנווט בין האירועים ההיסטוריים.

קמפיין עולם פתוח שיתמקד במלחמת המפרץ

האתר Insider Gaming דיווח לאחרונה כי הקמפיין של Black Ops Gulf War יהיה לראשונה בסדרה, בעולם פתוח. שחקנים אמנם חוו כמה אלמנטים של עולם פתוח בקמפיין המאוד קצר של Modern Warfare 3, הדיווח הוא שכל העלילה נבנתה מהיסוד לעולם פתוח, אם כי, עדיין יהיו כמה אלמנטים ליניאריים למשימות. אני נוטה לנחש שהלינאריות תוביל את הקמפיין.

לפי הדיווחים, Black Ops Gulf War יחזיר שחקנים אחורה בזמן לאחד הסכסוכים ההיסטוריים בהיסטוריה ויישען על סגנון לחימה מסורתי יותר ויתמקד בכמה רגעים ותקריות של מלחמת המפרץ שאנשים אולי לא מכירים. בעוד ש-Black Ops Cold War התרחש בעיקר בשנת 1981, מסגרת מלחמת המפרץ תציב את עלילת המשחק בין 1990 ל-1991.

המדובב לוק צ'ארלס סטפורד טוען שהוא מגלם דמות בשם רטקליף במשחק החדש. הדמות הזו מבוססת על חייל ה-SAS האמיתי פיטר רטקליף, שזכה במדליית התנהגות מכובדת על אומץ ליבו (The Distinguished Conduct Medal) ועל מאמציו במהלך מלחמת המפרץ.

מאחר ומדובר בתקופה של פחות מעשור כרונולוגית בין שני המשחקים, נוכל לצפות לפגוש שוב דמויות כמו אדלר, וודס, מייסון ובל.

מצב הזומבים הקלאסי חוזר

חברת Treyarch במסגרת זיכיון Call of Duty הייתה הראשונה ששילבה מצב הזומבים בסדרה, אי שם בשנת 2008 עם Call of Duty: World at War. מצב הזומבים התרחק מהנוסחה המקורית שלו באופן משמעותי בשנים האחרונות, והמעריצים לא ממש מתלהבים מנוסחת Outbreak Zombies בעולם הפתוח.

זומבים קלאסיים ב Call Of Duty Black Ops gulf war
הזומבים של Black Ops Cold War

מצב הזומבים הקלאסי בו אתה לבד או עם חבר או שניים, מתחילים סיבוב באווירה מפחידה ובמיקומים סטייל Resident Evil, ועליכם לדאוג להתמגן ולחסל נחילי זומבים בכמה שיותר סיבובים, צפוי לחזור.

שחרור פוטנציאלי ל- Game Pass כבר בהשקה

כשמיקרוסופט רכשה לאחרונה את Activision Blizzard, היא נאלצה לכתת רגליה בבתי משפט ולהרגיע את כל העולם שקול אוף דיוטי לא הולך להפוך למשחק בלעדי. אולם, פיל ספנסר, הבוס הגדול של האקסבוקס שואף לכך שמשחק כזה יושק ביום הראשון עם Xbox Game Pass.

בינתיים מדובר בהצהרות ורמזים דרך ראיונות שספנסר מקיים באתרים השונים, כך שזה עדיין לא אושר, אבל אם ספנסר רוצה להביא כותרי Call of Duty עתידיים וקודמים ל-Game Pass, המשחק Call of Duty: Black Ops Gulf War עשוי להיות הראשון.

המנוע גרפי של Black Ops Gulf War

בהמשך למשחקים האחרונים בסדרה MW2, Warzone ו-MW3, כל משחק עתידי יפותח תחת "מנוע אחד מאוחד" שהוא גרסה מתקדמת של מנוע IW. המנוע הנוכחי עליו התבססו הכותרים הללו הוא IW 9.0, שכמו כל המנועים הגרפיים של הסדרה, מבוססים במקור על המנוע id Tech 3.

בשיחה עם הוושינגטון פוסט, המנהלת הכללית דאז של Call of Duty, יוהנה פאריז, שמונתה בחודש שעבר לנשיאת אקטיביז'ן-בליזארד, אישרה שמדובר באותו מנוע. לדבריה, למרות שמשחק בלאק אופס הבא יהיה על אותו מנוע של Modern Warfare, זה עדיין ירגיש אחרת, מכיוון שהם רוצים שמשחקי Treyarch ירגישו כמו בלאק אופס ומשחקי אינפיניטי וורד (IW) ירגישו כמו Modern Warfare.

מנוע גרפי Black Ops Gulf War
תמונה מתוך MW3- שימוש במנוע IW 9.0

לגבי תאריך יציאה משוער: אנו יכולים לצפות למועד השחרור הרגיל והמסורתי בסדרה- סוף אוקטובר או נובמבר עבור Call of Duty: Black Ops Gulf War, עם חשיפה ראשונית בחודש מאי או יוני.

עד כאן כל מה שאנחנו יודעים על המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי, שעל אף שלא אושר רשמית, נקרא לו Call of Duty – Black Ops Gulf War. נעדכן כתבה זאת בהמשך כמובן כשנקבל פרטים חדשים בעתיד הקרוב.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

 ארבע שנים זה הרבה זמן לעשות משחק COD איכותי רק שלא יאכזבו

🙂 ?THE NUMBERS SIMON WHAT DO THEY MEAN