מכבי-חיפה-פרו-אבולושן-2014

כבוד ירוק: אחרי מכבי תל אביב, גם מכבי חיפה תגיע לפרו אבולושן 2014, כחלק מהליגה האירופית של אופ”א?

בשבוע שעבר בישרנו לכם כי קבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב תגיע למשחק PES 2014, והיום קבוצה ישראלית נוספת מצטרפת אליה, מועדון הכדורגל של מכבי חיפה. את שתי הקבוצות  תוכלו לשחק גם במצב האונליין של המשחק.

גם בעמוד הוויקי של המשחק, התווספה מכבי חיפה לרשימת הקבוצות של הליגה האירופית של אופ”א, וכנראה בזכות העובדה שבעונת 2011/2012 השתתף המועדון, לראשונה בתולדותיו בשלב הבתים של הליגה האירופית, אחרי הזכיה באליפות המדינה.

מיותר לציין, כי הופעה רשמית (ולא פאץ’) של קבוצות ישראליות במשחק כדורגל פופולרי כמו PES , הוא הישג מרשים לכדורגל הישראלי, ובכלל להתייחסות של חברות המשחקים לקבוצות בישראל.

בענף ספורט אחר, עוד קבוצה ישראלית מתל אביב, מכבי אלקטרה תל אביב תגיע ל-NBA 2K14, כך שהשנה אולי נזכה לקצת נחת מהספורטאים שלנו, אם לא על המגרש, אז לפחות מבעד למסך במשחק מחשב.
PES 2014, יגיע ב-19 בספטמבר לקונסולות הנוכחיות (אפילו PS2), הניידות (PSP) וגם למחשב. המשחק החדש כולל  שש תכונות חדשות שינסו לחקות שחקנים בעולם האמיתי, כמו גם שיפור כולל בסדרה, אך למרות שהוא מפותח על ידי גרסה משופרת של המנוע פוקס של קוג’ימה- הקונסולות של הדור הבא יאלצו לחכות לכותר הבא.

מקור: idigitaltimes