בובות הפאנקו פופ קמות לתחייה עם Funko Fusion, שמקבל תאריך יציאה

הטריילר הראשון מציג מאש-אפ של 'עולם היורה', 'בחזרה לעתיד', 'אקדמיית מטריה' ועוד


משחק האקשן-הרפתקאות Funko Fusion יגיע ב-13 בספטמבר ויביא איתו את דמויות הפאנקו פופ לתוך פרנצ'ייזים כמו המתים המהלכים, אקדמיית המטרייה, עולם היורה, מלתעות, בחזרה לעתיד ועוד, תחת הרפתקה אחת.

פאנקו פופ (Funko Pops), בובות הפופ של פאנקו הפכו לאחד מפריטי האספנות המובילים בעולם עם דמויות מסרטים מובילים, תוכניות טלוויזיה ומשחקי וידאו.

Funko Fusion הוא כותר הבכורה של האולפן "10:10 גיימס" שבסיסו בבריטניה, אותו מוביל המנכ"ל והמנהל הקריאטיבי ג'ון ברטון, מי שהקים בעבר את מפתחת משחקי הלגו Traveller's Tales (כיום TT Games).

חברת 10:10 משחקים, בשיתוף עם Funko, מביאות את הבובות לחיים עם הכוח של למעלה מ-20 זיכיונות מתיק ה-NBCUniversal ב-Funko Fusion.

Funko Fusion הוא משחק פעולה-הרפתקאות שיתופי שבו שחקנים ישלטו בגרסאות Funko Pop של דמויות עם מאש-אפ עם של למעלה מ-20 זיכיונות אוניברסליים תחת קורת גג אחת.

בובות הפאנקו פופ יילחמו תוך כדי מאבק באויבים בסצנות שנלקחו מהסרטים ותוכניות הטלוויזיה. המשחק יציע הן חוויה לשחקן יחיד והן חווית קו-אופ מקוונת עם ההשקה, כך ששחקנים יכולים לבחור להילחם לבד או עם חברים.

אלו שיזמינו מראש את המשחק יקבלו חבילת בונוס בנושא המתים המהלכים, עם ריק גריימס ומישון שיהיו כלולים כדמויות שניתן לשחק בהן.

Funko Fusion ישוחרר ב-13 בספטמבר 2024, ל-PS4, PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ולמחשב האישי דרך Steam ו-Epic Games Store.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
האתר הרשמי של המשחק
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות