אנשי המלחמה חוזרים: Men of War II מקבל תאריך יציאה

וזה הולך להגיע ממש בקרוב

Men of War II, משחק האסטרטגיה בזמן אמת (RTS) של המפתחת האוקראינית Best Way, זוכה לתאריך יציאה רשמי. החברה הודיעה כי המשחק ישוחרר ב-15 במאי למחשב האישי.

תאריך זה הוא יום מיוחד עבור המעריצים שכן, זהו יום השנה ה-10 מאז השחרור המלא של Men of War: Assault Squad 2.

המשחק ישוחרר רשמית לאחר שעבר בהצלחה מספר בדיקות בטא פתוחות בשנה שעברה. הצוות ב-Best Way בחר להשקיע זמן פיתוח נוסף כדי לשלב משוב מהקהילה.

טנק מלחמה מתוך המשחק Men of War II
Men of War II (תמונה: Best Way)

הודות לכך, המעריצים יוכלו ליהנות משיפורים טכניים ותיקוני באגים רבים, כמו גם איזון ושדרוגים שונים לאיכות אודיו-ויזואלית מאז הבטא הפתוחה האחרונה.

הפרק החדש באבולוציה של זיכיון ה-RTS מספק חווית אסטרטגיה בזמן אמת כמו שלא סופקה מעולם. עם מספר חסר תקדים של יחידות עם התמחויות שונות לפקד, ותשומת לב נאמנה להיסטוריה.

מתוך תיאור המשחק

מעריצים יוכלו להנות מ-AI מתקדם של האויב, ואף רמות חדשות של 'מצוינות חזותית ואודיו'. עוד מובטח שפע של אפשרויות ומצבי משחק הניתנים להתאמה אישית עבור שחקן יחיד כמו גם PvP ו-co-op מרובה משתתפים.

מה הסיפור של Men of War II?

Men of War II עוסק במלחמת העולם השנייה, ויושק עם שלוש מעצמות שאפשר לשחק בהן – הסובייטים, האמריקאים והרייך השלישי. כל אחת עם קמפיין סיפורי משלה, כמו גם שני קמפיינים היסטוריים נוספים, קמפיין כיבוש דינמי ומצב פשיטה דמוי התכתשות.

ניתן לשחק את כל התוכן לשחקן יחיד גם בשיתוף פעולה עם עד חמישה שחקנים, והמשחק מציע אפשרויות נרחבות של PvP ו-PvE מרובי משתתפים, כולל שידוכים מדורגים עבור כל שלושת מערכי הקרב (גדודים, זרועות משולבות ומצב קלאסי).

Men of War II יהיה זמין למחשב דרך Steam, Epic Games Store וחנויות דיגיטליות אחרות ב-15 במאי 2024


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות