משחקי PlayStation Plus לחודש מאי כוללים את EA Sports FC 24

מצטרפים אליו: Destiny 2: Lightfall, Ghostrunner 2 ו-Tunic

למנויי 'פלייסטיישן פלוס' יהיו ארבעה כותרים חדשים שיהיו זמינים להוספה לספריות המשחקים שלהם. המשחקים החודש: משחק הכדורגל הפופולרי EA Sports FC 24, משחק הפעולה Ghostrunner 2, הרפתקת פאזלים 'בלתי נשכחת' ב-Tunic, והמשך המאבק שלכם נגד החושך ב-Destiny 2: Lightfall.

כל אלה יהיו זמינים החל מה-7 במאי.

EA Sports FC 24 Standard Edition | PS4, PS5

FC 24
FC 24 (תמונה: EA Sports)

EA Sports FC 24 מסמן את תחילתו של עתיד הכדורגל עם הזיכיון החדש של חברת EA שזנחה את המותג FIFA. משחק הכדורגל האחרון שלה המצליח לספק חוויית הכדורגל נאמנה עם השחקנים הטובים ביותר מהמועדונים, הליגות והתחרויות הגדולות ביותר ברחבי העולם.

המשחק בנוי על שלוש טכנולוגיות מתקדמות: HyperMotionV, PlayStyles שעבר אופטימיזציה על ידי Opta ומנוע Frostbite משופר. עם יותר מ-19,000 שחקנים ברישיון מלא, 700 קבוצות ו-30 ליגות כולל ליגת האלופות לגברים ולנשים, EA Sports FC 24 מביאה אותנטיות ללא תחרות למגרש.

חבילת סטארטר של EA Sports FC 24 Ultimate Team

חברי פלייסטיישן פלוס יכולים גם להתחיל את חווית ה-Football Ultimate Team שלהם או לבנות את הסגל הקיים שלהם עם Starter Pack של PlayStation Plus Football Ultimate Team.

.חבילה זו כוללת 11 שחקנים בלתי ניתנים לסחירות בדירוג 82 ומעלה, לצד שחקן אחד מהגדולים של הכדורגל בכל הזמנים כבחירת שחקן מושאל של ICON לשבעה משחקים. לאחר שתורידו את משחק הבסיס, החבילה הזאת תהיה זמינה לכם במשחק.

Ghostrunner 2 | PS5

Ghostrunner 2 הוא משחק הישרדות סייבר-פאנק פוסט-אפוקליפטי בגוף ראשון, שמתבססת אלמנטים של פעולה מהירה. כמו במשחק הקודם, זה תרחיש הרג של מכה אחת: להילחם באויבים מבלי להיפגע.

כותר ההמשך מכיל שיפורים רבים בקרב, רמות לא ליניאריות עם קטעי אופנוע מורכבים ומצבים חדשים.

Tunic | PS4, PS5

חקור עולם עוין ומחובר באופן מורכב של יערות מוצלים, חורבות רחבות ידיים וקטקומבות מבוך בהרפתקה איזומטרית מסוגננת זו. במשחק הרפתקת פאזלים זה תוכלו לגלות אוצרות נסתרים וטכניקות סודיות שיעזרו לכם להתקדם בו.

תפגשו חיות ענק ואויבים קטנים יותר עמוק מתחת לאדמה, גבוה מעל העננים והידע שלכם בלחימה טכנית תיבחן לאורך כל הדרך. דפי המדריך החסרים ברחבי עולם המשחק, יעניקו לכם ים של רמזים ואיורים מקוריים בצבע מלא.

Destiny 2: Lightfall | PS4, PS5

ההרחבה של המשחק דסטיני 2 לייטפול
Destiny 2: Lightfall (תמונה: באנג'י)

ההרחבה הזו של Destiny 2 לוקחת את הגארדינאס לנפטון כדי לגלות מטרופולין ניאון שלא דומה לשום דבר ב-Destiny 2 בעבר. הכירו את ה-Cloud Striders, הצטרפו למאבק נגד לגיון הצללים, ומנעו הרס בעיר הסודית המתקדמת מבחינה טכנולוגית Neomuna עם תת-קלאס חדש בשם Strand.

יש לציין שמשחק הבסיס Destiny 2 נדרש כדי לשחק ב-Destiny 2: Lightfall. משחק הבסיס זמין להורדה ללא עלות נוספת ב-PlayStation Store.

*הזדמנות אחרונה להוריד את המשחקים של אפריל

לחברי פלייסטיישן פלוס יש עד 6 במאי להוסיף את Immortals of Aveum, Minecraft Legends ו-Skul: The Hero Slayer לספריות המשחקים שלהם.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות