סוני, שימי לב: נינטנדו סוויץ' בדרך להפוך לקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים

Nintendo Switch בדרך להדיח את הפלייסטיישן 2 (PS2) בתור הקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים וזה צפוי לקרות בשנת 2025

נתחיל בזה שהמכירות של קונסולת ה"נינטנדו סוויץ'"(Nintendo Switch), במגמת ירידה. אבל, גם ירידה במכירות של הקונסולה המזדקנת לא יעצרו אותה מהיכולת הטכנית שלה להגיע בשנה הבאה ליעד הנכסף- להפוך לקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים.

בדוח הכספי האחרון של נינטנדו לשלושת החודשים המסתיימים ב-31 בדצמבר 2023, החברה ציינה שהיא מכרה 13.74 מיליון יחידות Switch, מה שהביא את סך המכירות של הקונסולה לכל החיים ל-139.36 מיליון.

ביפן, ה-Switch מכר רשמית את ה-Nintendo DS (32.98 מיליון) עם 33.34 מיליון מכירות עד היום. נינטנדו צופה שמכירות ה-Switch העולמיות לכל החיים – עבור דגמי ה-OLED, הרגילים והלייט – יגיעו ל-141.12 מיליון יחידות עד מרץ 2024, אולם, היא שינתה את תחזית המכירות שלה לשנת הכספים הנוכחית, תוך שהיא חוזה עלייה מ-15 מיליון יחידות בטוטאל למכירות של-15.5 מיליון.

הפלייסטיישן 2 עדיין הקונסולה הנמכרת בכל הזמנים, Nintendo DS שנייה

נכון לעכשיו, הסוויץ' היא הקונסולה השלישית הנמכרת ביותר בכל הזמנים, ואם תחזית המכירות של נינטנדו תהיה מדויקת, היא תנצח בסופו של דבר את המכירות העולמיות לכל החיים של ה-Nintendo DS (154 מיליון). אם הסוויץ' תצליח לעשות זאת, היא תהיה במרחק נגיעה מהדחת הפלייסטיישן 2 (PS2), שמכרה עד היום 155 מיליון, ומחזיקה במקום הראשון במשך שנים רבות.

פלייסטיישן 2 היא הקונסולה הכי נמכרת בהיסטוריה
PS2 – הקונסולה הנמכרת בכל הזמנים

קונסולת ה-PS2 שוחררה לראשונה בשנת 2000, עם מספר בלתי נתפס של כותרים ששוחררו לקונסולה- 3870. בדצמבר 2012, הודיעה סוני על הפסקת יצור הקונסולה ביפן, והכותר הסופי בהחלט ששוחרר לה היה בספטמבר 2013– גרסה של פיפ"א 14.

נינטנדו גם השנה מתכוונת כמובן להביא תוכן חדש לקונסולה הנוכחית שלה. היא מתכננת לשחרר את Princess Peach: Showtime ו- Mario vs. Donkey Kong במחצית הראשונה של השנה. Splatoon 3 יקבל גם תוכן Expansion Pass חדש ויש גם משחקים נוספים שצפויים לצאת כמו: Unicorn Overlord, Luigi's Mansion 2 HD ו-Paper Mario: The Thousand-Year Door.

באשר לשמועות אודות ה-Switch 2, נינטנדו לא סיפקה שום מידע או רמז במהלך השיחה עם המשקיעים לרגל פרסום הדוחות שלה. נשיא נינטנדו, שונטארו פורוקאווה (Shuntaro Furukawa), הסביר כי משפחת הקונסולות הנוכחית של סוויץ' תהיה "העסק העיקרי" של נינטנדו בשנת 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

אם הם יוצאים קונסולה חדשה לא יקנו את הישנה.
ככה שהסיכוים לקונסולה חדשה השנה יורדים.