הנמכרת בכל הזמנים: סוני מכרה 160 מיליון קונסולות PS2 ׁ(פלייסטיישן 2) עד היום

ג'ים ראיין, הבוס היוצא של סוני, טוען שהפלייסטיישן 2 מכרה עד היום לא פחות מ-160 מיליון יחידות. בראיון בפודקאסט הרשמי של פלייסטיישן לציון פרישתו, ראיין התבקש לדון בציוני דרך לכל אחד מהעשורים שלו בחברה.

ראיין עזב את סוני אחרי 30 שנה, וכשנשאל על תפקידו בחברה וציון הדרך המשמעותי שלו בשנות ה-2000, ענה, "הייתי אומר 160 מיליון, שזה מספר ה-PS2 שמכרנו".

למרות שאנחנו כבר יודעים שנים רבות שה-PS2 היא הקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים, מספר יחידות ה-PS2 שנמכרו עמד מזה רב על כ-155 מיליון. הסיבה לכך היא שסוני כבר מזמן הפסיקה לדווח על מכירות קונסולת הדור השני שלה.

PlayStation · Official PlayStation Podcast Episode 481: Here’s To You, Jim

נינטנדו מנסה להגיע לפסגה

בתחילת חודש שעבר דיווחנו כי Nintendo Switch בדרך להדיח את הפלייסטיישן 2 (PS2) בתור הקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים ושזה צפוי לקרות כבר בשנת 2025.

הדיווח התבסס על פרסום הדוח הכספי האחרון של חברת נינטנדו. בדוח לשלושת החודשים המסתיימים ב-31 בדצמבר 2023, החברה ציינה שהיא מכרה 13.74 מיליון יחידות Switch, מה שהביא את סך המכירות של הקונסולה לכל החיים ל-139.36 מיליון.

נינטנדו סוויץ' 2

נכון להיום, הסוויץ' היא הקונסולה השלישית הנמכרת ביותר בכל הזמנים, ואם תחזית המכירות של נינטנדו תהיה נכונה, היא תנצח בסופו של דבר את המכירות העולמיות לכל החיים של ה-Nintendo DS (154 מיליון).

עוד באותו נושא:

אולם, מאחר ונינטנדו הסתמכה על הדיווח הקודם של מכירות הפלייסטיישן 2 (PS2), שמכרה עד היום 155 מיליון, נראה שיהיה לה קשה עכשיו להגיע למשוכה הקשה של 160 מיליון יחידות.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות