שערורייה חדשה: שחקנים נדרשים לשלם 250 דולר על מצב PVE

כולל כאלה שקנו את מהדורת ה-100 דולרים המבטיחה את כל ה-DLC העתידיים

שחקני משחק היריות הטקטי מגוף ראשון, Escape from Tarkov, כועסים (מאוד) על מהדורה חדשה למשחק שעולה 250 דולר המציעה מצבים בלעדיים ושדרוגי "pay-to-win".

החבילה החדשה, ששמה The Unheard Edition, מכילה גישה למצב PvE שיתופי (co-op), ושדרוגים רבים שיתנו לשחקנים יתרון על שחקנים אחרים במהלך המשחק.

ה-Unheard Edition מתגלה כמתסכל במיוחד עבור שחקנים שרכשו בעבר את מהדורת Edge of Darkness (שנעלמה פתאום) – שעלתה להם 100 דולר וכללה 'כרטיס עונתי' (season pass) שהבטיח גישה לכל ה-DLC העתידיים , אך גילו שהם לא יקבלו את מצב PvE.

מהדורה מיוחדת של המשחק בשם The Unheard Edition
מהדורת "The Unheard Edition" תעלה לכם 250 דולרים (תמונה: Battlestate Games)

"PvE זה לא DLC"

הסיפור הופיע לראשונה באתר Forbes, בו דווח כי מנהל הקהילה הראשי של המשחק, דניאל מבליוברדינוב, פנה לשרת הדיסקורד של המשחק וטען שמצב ה-PvE לא נחשב כתוכן להורדה, ולכן שחקנים שהובטח להם כל ה-DLC יצטרכו לשלם 250 דולר עבור המצב החדש. זה לא פחות משערורייה.

זה לא DLC, זה [תכונה] ייחודית של המהדורה החדשה שנוספה. DLC פירושו תוכן נוסף להורדה. PvE הוא תכונה ומצב משחק.

רק בגלל שכולכם רוצים שזה יהפוך ל-DLC זה לא אומר שזה כזה. זהו מצב משחק מומלץ עבור המהדורה החדשה של המשחק.

ואם זה לא מספיק, השחקנים גם מוטרדים מכך שהמהדורה החדשה נותנת 'סליק' (‘stash’) גדול יותר, כך ששחקנים יכולים לאחסן שלל רב יותר, מיומנויות משופרות ו"עמידה מוגברת לגדר", מה שאומר ששחקני ה-AI יזהה את המוניטין הגבוה שלהם ופשוט לא יחסלו אותם.

הדיסקורד נחסם לצ'אטים, רדיט מאפשרים לשרשר לאינסוף

כתוצאה מכך, שרת הדיסקורד הרשמי של המשחק חסם צ'אט כמעט בכל ערוץ, בניסיון למנוע ממשתמשים להציף כל ערוץ בתלונות.

אבל בשביל זה הוקם אתר כמו רדיט (Reddit), שמופעל באופן עצמאי ומאפשר לכולם לכתוב ולהתלונן. בדף הרשמי של Escape from Tarkov ברדיט, המודרים הצמידו הצהרה בשם "השערים פתוחים" (“The gates are open”), ואמרו למשתמשים שהם מוותרים על הכלל הרגיל שלהם המונע פוסטים על אותו נושא במספר שרשורים.

אנחנו (צוות המודדים) נסערים מהמצב הזה בדיוק כמוכם, כלל 8 לא יחול על שום דיון סביב המהדורה החדשה של Unheard. פרסמו כמה שרשורים שאתה רוצים…זו בגידה של אמון שחקנים/תמיכה במשחק הזה לאורך השנים.

Escape from Tarkov הוא משחק יריות טקטי מגוף ראשון מרובה משתתפים שפותח Battlestate Games עבור המחשב ושוחרר לראשונה ב-2017.

המשחק מתרחש באזור נורווינסק הבדיוני בצפון מערב רוסיה, שם מתנהלת מלחמה בין שתי חברות צבאיות פרטיות ("United Security -"USEC ו-"Battle Encounter Assault Regiment -"BEAR).

שחקנים מצטרפים למשחקים הנקראים "פשיטות" בהם הם נלחמים בשחקנים ובבוטים אחרים על שלל ומטרתם לשרוד ולברוח.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
VGS

סיימון מזיג

סיימון הוא העורך הראשי של האתר, מייסד האתר מראשית דרכו, 2012. מוזיקאי, גיימר וחובב בעיקר משחקי יריות וסדרות מתח.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות