פרסומת

הביקורות ל- Grand Theft Auto V כבר כאן: קבלו את משחק השנה!

Grand-Theft-Auto-5-סיקור

GTA V כבר כאן ועל סף השחרור הרשמי שלו, הביקורות מצביעות על המועמד המוביל לתואר משחק השנה 2013, עם ממוצע ציונים של לא פחות מ 98/100.  לא שהיו לנו ספקות לגבי זה

"יצירת מופת", "סאטירה שנונה וחדה", ציון דרך בענף המשחקים", "מבריק", "מהפכני", "עוצר נשימה בהיקפו"' "שיאו של הדור הנוכחי"  ועוד ועוד סופרלטיבים בלב הביקורות של המשחק שמסתמן כמשחק השנה, כשנכון לכתיבת שורות אלו, עובר את The Last of Us , שזכה לביקורות נדירות. הביקורות כרגע מכילות ברובן ציונים מושלמים, והאמינו לי שככה זה כנראה הולך להישאר. לא כל שנה יוצא משחק גדול כזה, עם עולם ענק ומדהים שכזה, עם דמויות שכאלה ועם בבואה עלילתית של העולם המודרני מבעד לעיניהם של המפתחים הכל-כך מוכשרים של רוקסטאר. משחק השנה כבר כאן וקוראים לו Grand Theft Auto V.

אז מה חושבים המבקרים?

האתר IGN שזכה להעלות את הביקורת הראשונה, העניק למשחק ציון מושלם 10/10 ומדובר בלא פחות מיצירת מופת:

Grand Theft Auto V הוא לא רק משחק וידאו מהנה בטירוף, אלא גם סאטירה אינטליגנטית וחדת לשון של אמריקה של ימינו. הוא מייצג את כל מה ש GTA IV הביא לנו לפני חמש שנים והוא עוצר נשימה בהיקפו, מצחיק, עוקצני, GTA V הוא ציון דרך.

GTA5 ביקורת IGN

גם האתר הפופולרי גיימספוט לא חסך בסופרלטיבים והעניק למשחק ציון 9/10, והביקורת מומלצת לקריאה מכיוון שהיא נכתבה ע"י אשה (קרולין פטיט):

GTA V הוא משחק מושלם ומדהים שיש לו דמויות גדולות ומבנה נרטיבי חדשני ומרגש, גם אם הוא משתמש במסרים פוליטיים מבולבלים ושנאת נשים משתוללות.. זה גם מעלה את הרף לעיצוב משימה בעולם פתוח בצורה גדולה ויש לו את אחד העולמות היפים ביותר, תוססים, מגוונים ומאתגרים שנראו אי פעם במשחק.

המגזין גיימאינפורמר העניק למשחק את הציון 9.75/10 ומכתיר את המשחק כ GTA הטוב ביותר בסדרה:

כל הנסיון של רוקסטאר בפיתוח המשחקים Midnight Club: LA, Red Dead Redemption, Max Payne 3 בא לידי ביטוי במשחק GTA V הטוב ביותר בסדרה. מגיע קרדיט לרוקסטאר שהצליחה לדחוף את הגבולות של זיכיון הדגל שלה שוב בצורה משופרת, מגוון משימות גדול, והעולם הפתוח ביותר והדחוס שאי פעם תבקרו בו.

GTA V ביקורות

להלן שלל הביקורות למשחק GTA V

הטרול התורן (המבקר הזה שתמיד מחפש תשומת לב ומעניק ציון נמוך) הוא האתר The Scapist שמעניק למשחק ציון 3.5/5 (70) ויש לו בעיות עם ה"טיפוסים" השליליים במשחק. זה לא מפריע למשחק להתייצב על ממוצעים של 97/98.

GTA V ישוחרר מחר באופן רשמי לקונסולות PS3 ו- Xbox 360

[divider]

הביקורת של גיימפרו ל GTA V תפורסם בימים הקרובים. המשחק הזה עצום במימדיו ורחב יריעה במשימותיו ובמגוון הבלתי נתפס של אירועים, לכן יקח לנו כמה ימים להעלות את הביקורת. אבל היי, יהיה שווה לחכות…

[divider]

GTA V כבר כאן ועל סף השחרור הרשמי שלו, הביקורות מצביעות על המועמד המוביל לתואר משחק השנה 2013, עם ממוצע ציונים של לא פחות מ 98/100.  לא שהיו לנו ספקות לגבי זה "יצירת מופת", "סאטירה שנונה וחדה", ציון דרך בענף המשחקים", "מבריק", "מהפכני", "עוצר נשימה בהיקפו"' "שיאו של הדור הנוכחי"  ועוד ועוד סופרלטיבים בלב הביקורות של המשחק שמסתמן כמשחק השנה, כשנכון לכתיבת שורות אלו, עובר את The Last of Us , שזכה לביקורות נדירות. הביקורות כרגע מכילות ברובן ציונים מושלמים, והאמינו לי שככה זה כנראה הולך להישאר. לא כל שנה יוצא משחק גדול כזה, עם עולם ענק ומדהים שכזה, עם דמויות…

Review Overview

ממוצע ביקורות Xbox 360 - 9.7
ממוצע ביקורות PS3 - 9.7

9.7

User Rating: 4.65 ( 1 votes)

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
15 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

מעניין מאוד
בהחלט קונה
תודה רבה
אריגטו
^_^

משחק השנה בעניי הוא The Last of Us ואחריו GTA V

משחק השנה

משחק העשור

משחק הדור

לא, אני לא מגזים. אני פשוט בשוק מכמה שהמשחק הזה גדול, מלוטש, וכיפי.

יש גם משחקים בדור הבא ש gta v לא שם עליהם!

מסכים.

"המגזין גיימאינפורמר העניק למשחק את הציון 9.75/100"
קצת התבלבלתם חח..

מחקה לביקורת שלכם 🙂

🙂 חסר לרוקסטאר שזה יהיה הציון. תודה. תוקן

פיששש רוקסטאר האלו גדולים מהחיים באמת כל הכבוד הניסיון שלהם בלעשות משחקים מושלמים

משחקקק השנההה!

סיימון, יש לך שם טעות: גיימספוט נתנו 9, לא 9.5.

בנוגע לטרול תורן, בוא נחכה לטום צ'יק 😉

9.5 עם הדירוג של הגולשים

בגיימספוט?

לא שזה עניין רציני או משהו, אבל זה 9/10, לא 9.5. או זה שהמחשב שלי עושה לי בושות.

צודק אילן, תוקן 🙂

יש לי מתקין לי עכשיו

הזמנתי ומחכה שיגיע כבררררררררררררררררר