שרתי Helldivers 2 לא עומדים בעומס, המשחק עקף את GTA V בסטים

סוף השבוע השני של משחק הקו-אופ החדש, ו-Helldivers 2 זינק לרמות חדשות של פופולריות והשרתים שלו התקשו לעמוד בקצב הביקוש

רק לפני שבוע דיווחנו כי Helldivers 2 הוא ההשקה הכי גדולה של סוני בסטים ועקף אפילו את גרסת המחשב של God of War. ובכן, העניינים ממשיכים להתפתח ונראה כי המשחק מצליח למשוך אליו יותר ויותר שחקנים, במיוחד בסופי שבוע.

בסופשבוע הראשון להשקתו, מספר השחקנים ב- Helldivers 2 ששיחקו במקביל הגיע לפיק של 81,840 יום אחד בלבד לאחר השחרור. רק נתון זה מנצח את השיא הקודם של סוני עם גרסת המחשב של God of War שתועד עם 73,529 כששוחרר ב-2022.

Helldivers 2 עקף גם את GTA V

המשחק המשיך לצבור בהתמדה יותר ויותר שחקנים שהצטרפו במהלך השבוע לאחר ההשקה. ביום ראשון, ה-11 בפברואר נשבר שיא נוסף עם למעלה מ-155,000 שחקנים במקביל. ואז, מספר השחקנים זינק לפתע במהלך סוף השבוע האחרון, ושבר שיא חדש של 409,367.

מספר זה גבוה יותר ממספרי השחקנים של GTA V (עומד על 364,548) במקביל בכל הזמנים בסטים, וממוקם מחוץ לחמשת המשחקים המובילים הנוכחיים בפלטפורמה, מאחורי Apex Legends. אם כי, המשחק רחוק מ-2.1 מיליון השחקנים במקביל במשחק המצליח של השנה עד כה, Palworld, שלושה שבועות קודם לכן.

השרתים לא עומדים בעומס

נראה שפאלוורלד מאחורי השיא שלו וכעת בממוצע משחקים בו כחצי מיליון שחקנים ביום, אבל Helldivers 2 עדיין יכול להגיע ליותר אנשים, וחברת Arrowhead נאלצה להגביל את מספר השחקנים שיכולים לגשת אליו, כדי לשמור על השרתים יציבים.

אנחנו עדיין נאבקים כדי לעמוד בקצב קנה המידה הנדרש כדי להכיל את כל חיילי ה-Helldivers שלנו

ביום שבת האחרון כאשר כמות השחקנים קפצה, Arrowhead הזהירה כי מאמציה להגדיל את קיבולת השרת נעקפים שוב על ידי מספר השחקנים, מה שמוביל לבעיות התחברות עבור שחקנים רבים.

Helldivers 2 השקה מוצלחת בסטים
Helldivers 2 – ההשקה הכי גדולה של סוני בסטים

אתמול פרסמה החברה Helldivers Discord כי היא מגבילה את כמות השחקנים ל-450,000 – ככל הנראה גם בסטים וגם ב-PlayStation 5 – בניסיון לשפר את יציבות השרתים ולמנוע ניתוק של שחקנים.

סוני יכולה להיות מרוצה מכל הבלאגן החיובי הזה, ואין ספק ששחקני המחשב מחזירים לה אהבה. החברה דיווחה לאחרונה על כך שהיא מחפשת להרחיב את ההיצע שלה מעבר ל-PlayStation 5. בינתיים העברת משחקים אקסקלוסיביים שלה מה-PS5 ל-PC, מסתמנת כהצלחה גדולה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור: steamdb

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות