כל הביקורות למשחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" כבר כאן

13 שנה עברו מאז שוחרר כותר חדש בסדרת הנסיך הפרסי, ויוביסופט יכולה לחייך. מה חשבו המבקרים על הכותר החדש?

נכון לעכשיו, Prince Of Persia: The Lost Crown הוא המשחק הטוב ביותר לשנת 2024. זה כמובן זמני, בעיקר משום שאנחנו בתחילתה של השנה. בשבוע הבא נקבל את המשחק הגדול הראשון לשנה זו- "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד", סנונית ראשונה לשנה שצפויה להיות מאסיבית של משחקים חדשים.

לקראת שחרורו של המשחק ב-18 לחודש, שיחררה אתמול יוביסופט דמו מלא, אותו תוכלו להוריד בלינקים שפורסמו כאן, ובינתיים, למעלה מ-60 מבקרים (רובם ב-PS5) כבר פרסמו את רוב הביקורות למשחק ויוביסופט יכולה להיות מרוצה כי הן טובות עם ציון ממוצע של מעל 85.

ווסלי לבלנק מהאתר Game Informer העניק למשחק ציון קרוב למושלם של 9.5/10:

קל לעקוב אחר המשיכה המתמשכת שלו לחקור יותר את הר קף (Mount Qaf), הודות לכמה שזה מרגיש לעשות זאת. בין פלטפורמה מהשורה הראשונה שלו לקרב והתקדמות מרתק, חלקיו השונים של "הכתר האבוד" מתלכדים ללופ נשגב. המשחק הוא המלך, והנסיך הפרסי הזה מבין את זה.

סטיב ווטס מהאתר הפופולרי GameSpot העניק למשחק ציון מרשים של 9/10:

Prince of Persia: The Lost Crown הוא הניסיון הראשון של הסדרה למטרוידואניה מודרנית, שיכולה הייתה להיכנס בקלות לקטגוריה של חקיינים מוכשרים. אבל עם לחימה משפיעה, פלטפורמת משי ומכניקת חקר חדשנית, הנסיך הפרסי האחרון הזה הופך את הסדרה למובילה במעמד שלה שוב.

אדריאן בארואס מהאתר thesixthaxis העניק למשחק ציון של 9/10 והכתיר אותו כמשחק הנסיך הפרסי הטוב ביותר בכל הזמנים:

Prince of Persia: The Lost Crown היא אחת מהמטרוידואניות הטובות ביותר ששיחקתי בהן ודרך פנטסטית להתחיל את 2024. פלטפורמה מרתקת וקינטית, לחימה מפעימה ועולם משחק עצום שדורש חקר, והופך אותו לכיף לעשות זאת . הגיע הזמן לבעוט בנוסטלגיה בחוזקה בבלתי מוזכרים; זה הנסיך הפרסי הטוב ביותר אי פעם.

גם באתר GamingBolt העניקו למשחק ציון 9/10 והכתירו אותו כאחד המשחקים ביותר טובים של יוביסופט בשנים האחרונות:

"הכתר האבוד" הוא משחק פנטסטי. לא רק שהוא לוכד את החוזקות הגדולות ביותר של הכותרים המוקדמים ביותר של הנסיך הפרסי, הוא גם מחזק את הסדרה בצורה מרהיבה. מעיצוב ברמת הקרב, מהפלטפורמה לסגנון הוויזואלי שלה, מהחקירה ועד הפסקול, Prince of Persia: The Lost Crown הוא הישג מרשים ביותר ממובן אחד, ואחד המשחקים הטובים ביותר של יוביסופט מזה שנים.

סטיבן מילס מהאתר Destructoid העניק למשחק ציון של 8.5/10:

אם אתה חובב משחקים בסגנון Metroidvania או אפילו סתם חובב של לחימה בקצב מהיר עם התמקדות בקרבות בוסים, אתה תאהב את האיטרציה הזו.

תום ברדוואל מהאתר VideoGamer הסתפק בציון של 8/10, הוריד ניקוד על חוסר חדשנות:

באמצעות שילוב של מבנה מטרוידואני והנהון צייתני לעבר הגלילה הצידה שלו, Prince of Persia: The Lost Crown הוא פינוק מכני רזה ומובטח.

גם פיל הורנשאו מהאתר IGN העניק למשחק ציון דומה של 8/10:

חזרה לפרספקטיבה דו-ממדית מאפשרת ל-Prince of Persia: The Lost Crown לשכלל את השליטה והלחימה שלו תוך לכידת כל מה שהיה נהדר בתקופת הזוהר של הסדרה.

להלן כל הביקורות והציונים למשחק "הנסיך הפרסי: הכתר האבוד":

"הנסיך הפרסי: הכתר האבוד" ישוחרר רשמית ב-18 בינואר ל- Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ו-Xbox One, כמו גם ל-PC דרך Epic Games Store וחנות Ubisoft. המזמינים מראש יוכלו לשחק 3 ימים קודם.

ממוצע ציונים - PS5
8.6
ממוצע ציונים - Xbox Series X
8.6
ממוצע ציונים - Nintendo Switch
8.8
ממוצע ציונים - PC
8.4
ביקורת גולשים1 Vote
8.8
8.6

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות