הוכרזה טרילוגיית STALKER ובד בבד הושקה לקונסולות

Stalker: Legends of the Zone – שלושת משחקי S.T.A.L.K.E.R. הראשונים זמינים לאקסבוקס ולפלייסטיישן במחיר של 40 דולר

אחת ההפתעות באירוע של מיקרוסופט ה-Xbox Partner Preview הייתה ההכרזה על טרילוגיית Stalker: Legends of the Zone, והיא יוצאת היום לקונסולות PS4, Xbox One.

החבילה כוללת את המשחקים: Stalker Shadow of Chernobyl, Clear Sky ו-Call of Pripyat. המשחקים זמינים בחבילה אחת שעולה 40 דולר או בנפרד בעלות של 20 דולר כל אחד.

המשחקים מותאמים ל-Xbox One אך ניתן לשחק גם ב-Xbox Series X|S באמצעות תאימות לאחור. פאץ' צפוי להגיע בהמשך השנה ל-Xbox Series X|S שיציג "שיפורים גרפיים נוספים ותכונות אחרות". בעתיד תגיע גם תתווסף תמיכה במודים.

"כל רכיב מהמשחקים המקוריים נשמר והועבר בנאמנות לקונסולה הודות לעבודה הקשה של GSC Game World ושותפיהם ב-Mataboo"

מיקרוסופט

זאקר בוחרוב (Zakhar Bocharov) מהאולפן GSC Game World, אמר למיקרוסופט כי העדיפות העליונה של האולפן עם החבילה היא להתאים את משחקי המחשב לקונסולות בצורה שתרגיש טוב וטבעי. "יצרנו הכל מאפס, והבטחנו שהמשחק יהיה גם קל לשליטה וגם נוח לשחק", אמר בוחרוב.

לגרסאות הקונסולה יש כעת "גלגל בחירת נשק", שהיה אחד הפיצ'רים הייחודיים בסדרה, הפיצ'ר עדכני במטרה לתמוך בבקרים של האקסבוקס והפלייסטיישן.

למי שמעולם לא שיחק במשחקים המקוריים, זו דרך מצוינת להתכונן לפני ההשקה של Stalker 2: Heart of Chornobyl, שצפוי לנחות ב-Game Pass ב-5 בספטמבר 2024.

p>

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות