מודרים מנסים להתאים את GTA V לאנדרואיד ולסוויץ'

קוד המקור של המשחק שדלף בסוף השנה שעברה מצליח לאתגר את המודרים בניסיונות להביא את המשחק (באופן לא רשמי) לאנדרואיד, ללינוקס ולקונסולה הפופולרית של נינטנדו

על פי הדיווחים, קבוצה של מודרים מנסה להפעיל את Grand Theft Auto V ב-Switch, Linux ואנדרואיד באמצעות קוד המקור שדלף בסוף השנה שעברה.

Fansite GTA Focal דיווח על מאמציהם של המודרים ופרסם קטע מסך טעינה ב-X בסוף שבוע האחרון. הסרטון מציג מסך טעינה רגיל של GTA 5 שנקטע מדי פעם על ידי הודעות Switch UI המדווחות על שגיאות.

לצד הסרטון יש צילום מסך של מסך טעינה המציג הודעת שגיאה של אנדרואיד. מכיוון ש-GTA 5 נבנה במקור לרוץ על שני הדורות אחורה של הקונסולות (Xbox 360/PS3), יש להניח שה-Switch מספיק עוצמתי כדי להריץ אותו, אבל התאמת המשחק לחומרה חדשה היא האתגר האמיתי.

קוד המקור של GTA 5 הודלף בדצמבר 2023, חודשים לאחר שרוקסטאר נחשפה בהדלפת הענק של GTA 6. בקוד המקור גם התגלו תמונות חדשות מתוך המשחק Agent שבוטל.

קבצי קוד המקור הופכים מודים בלתי אפשריים או קשים בעבר, להרבה יותר נגישים ואנחנו מקווים שהמודרים יצליחו לבסוף להנגיש את אחד המשחקים הכי נמכרים בהיסטוריה לקהל רחב יותר .

עוד באותו נושא:

סדרת GTA נמצאת היום במובייל לאחר ששוחררה הטרילוגיה Grand Theft Auto: The Trilogy. האוסף הזה כולל את GTA Vice City, GTA 3 ו-GTA San Andreas והוא התווסף לאחרונה בחינם למנויי נטפליקס.

באשר לחדשות על GTA 6, המשחק הבא בסדרה, מעריצים רבים התאכזבו לשמוע על הדיווח שהמשחק עלול לגלוש ל-2026. זמן קצר לאחר מכן, דיווח חדש טוען שהמשחק עדיין עומד בלוח הזמנים לשחרור 2025.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות