בעקבות ההצלחה של Dragon's Dogma 2, קאפקום מעלה תחזיות

אחרי שהודיעה בחודש שעבר על העלאת שכר לעובדים

חברת קאפקום (Capcom) עדכנה את תחזית ההכנסות שלה למעלה, בעקבות מכירות חזקות של Dragon's Dogma 2, Street Fighter 6 וכותרים נוספים מהקטלוג שלה. התחזית היא עבור הדוח לשנת הכספים 2024, שהסתיימה ב-31 במרץ ותפורסם בתחילת חודש מאי.

בדרך למיליארד דולר הכנסות שנתיות

תחזית המכירות המתוקנת מציגה עלייה של 8.9% ל-152.4 מיליארד ין (979.8 מיליון דולר) לעומת תחזית קודמת של 140 מיליארד ין (900 מיליון דולר). עלייה ברווח הנקי של 8.3% ל-278 מיליון דולר. דוח מפורט המתאר את ההישגים של שנת הכספים הקודמת אמור להתפרסם ב-9 במאי.

בעוד פרטים ספציפיים על נתוני מכירות המשחקים האחרונים לא נחשפו, תוצאות חיוביות הודגשו ביחס ל-Street Fighter 6 ול-Dragon's Dogma 2.

החברה הצהירה כי תחזית הרווחים המתוקנת מיוחסת במידה רבה להצלחת Dragon's Dogma 2 ו-Street Fighter 6. החברה ציינה כי Street Fighter 6 נהנה מ"תהילה רחבה ברחבי העולם", בעוד ש-Dragon's Dogma 2 "הציג ביצועים חיוביים" ברבעון הרביעי.

דרגונס דוגמא 2 תמונה ראשית
Dragon’s Dogma 2 – הצלחה במכירות (תמונה: קאפקום)

החברה הודיעה גם כי כותרים מדור קודם הצליחו היטב, כאשר משחקים בעבר בזיכיונות גדולים אחרים המשיכו להימכר היטב.

מוקדם יותר השנה, קאפקום חשפה כי Street Fighter 6 מכר למעלה מ-3 מיליון עותקים ו-Dragon's Dogma 2 מכר יותר מ-2.5 מיליון עותקים. בנוסף, המכירות של Resident Evil 4 Remake עלו על 7 מיליון עותקים.

במערב מפטרים, במזרח מעלים שכר

ההצלחה הכלכלית המתמשכת של החברה הובילה אותה להכריז על העלאות שכר מוקדם יותר השנה ושום מילה על קיצוצים. עובדים חדשים ייהנו מתוספת שכר של 30% בעוד העובדים הקיימים יזכו גם הם לעלייה של 5%.

זה בניגוד למה שקורה בתעשיית המשחקים בעולם המערבי, בה אנו שומעים על פיטורים כמעט בכל חברה גדולה בשנה האחרונה.

מיקרוסופט פיטרה בתחילת השנה 1,900 עובדים ממחלקת האקסבוקס, חלקם עובדי Activision Blizzard, אותה רכשה בעסקת ענק של 69 מיליארד דולר. חברת Riot Games, מפתחת League of Legends פיטרה 11% מכוח העבודה שלה.

בספטמבר האחרון, יוצרת פורטנייט, Epic Games שלחה הביתה 800 עובדים ובפברואר השנה הודיעה חברת EA על גל פיטורים שני ושלחה הביתה 700 עובדים. ואם זה לא מספיק, רק לפני פחות משבועיים, Take-Two, חברת האם של יוצרת GTA הודיעה על קיצוצים בכוח האדם שלה.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
קרדיט תמונה ראשית
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות