משתמשי Steam Deck יוכלו בקרוב ליהנות מ-RPG בלעדי של נינטנדו סוויץ'

משחק תפקידים של Nintendo Switch אומת עבור Steam Deck לפני שחרורו בסטים

משחק אקסקלוסיבי של Nintendo Switch מגיע לסטים (Steam) ביוני הקרוב, וכשזה יקרה, משתמשי Steam Deck יוכלו גם ליהנות ממנו. חברת וואלב (Valve) אימתה את המשחק עבור Steam Deck חודשיים לפני יציאתו.

אימות של המשחק אומר שהוא נמצא כבר בשלב Verified, אחרי שוואלב בדקה את המשחק עבור Steam Deck והבטיחה ש"הוא עובד מצוין עם התצוגה והפקדים המובנים".

באשר למשחק, מדובר ב- Shin Megami Tensei V מבית Atlus ו- Sega, משחק RPG בלעדי כרגע לנינטנדו סוויץ', שיגיע בגרסה משופרת בשם Shin Megami Tensei V: Vengeance וישוחרר ב-14 ביוני 2024.

משחק התפקידים הזה עומד על ממוצע ציונים מרשים של 84 ב-Metacritic והיה מועמד לזכות בתואר משחק ה-RPG של השנה גם ב-The Game Awards וגם בטקס פרסי D.I.C.E.

צאו לגרסה הסופית הזו של Shin Megami Tensei V שהורחב בצורה מאסיבית עם קו עלילה חדש לגמרי הכולל מיקומים, שדים ובחירות חדשות שיכתיבו את גורל כל הקיום.

קָנוֹן הנקמה וקָנוֹן הבריאה

הגרסה המשודרגת תביא איתה מסלול חדש לגמרי בשם "קָנוֹן הנקמה" (Canon of Vengeance)- סיפור דרמטי של נקמה על ידי הנופלים, שבמרכזו דמויות חדשות וקבוצה חידתית של שדים, הקאדיסטו (Qadistu), שמתכננים את העיצובים האפלים שלהם מלבד המלחמה של אלה שנלחמים כדי לשמור על הסדר ואלה המבקשים להתריס נגדו או לחקור את הסיפור המקורי המסופר בשין מגאמי טנסי החמישי.

"קָנוֹן הבריאה" (Canon of Creation) – הוא קונפליקט נצחי בין מלאכים ושדים, שבהם הגיבור נלחם על גורל העולם.

"Shin Megami Tensei V: Vengeance" ישוחרר ב-14 ביוני, 2024 ל-PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ו-Xbox Series X, מחשב אישי וגם ל-Steam Deck.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות