תכנים בדף

GTA V בגרסת PS4/XOne- כל הביקורות כאן !

Grand Theft Auto V PS4 and Xbox One review round-up

גרסת GTA V לדור החדש כבר כאן והביקורות כבר מכתירות את המשחק הטוב ביותר ל PS4 וגם ל X1

Grand Theft Auto V מגיע בשעה טובה לדור הבא, שכבר הפך לדור הנוכחי ומצליח להפוך למשחק הטוב ביותר לשתי הקונסולות, פלייסטיישן 4 ואקסבוקס וואן. עם ממוצע ציונים מדהים שקרוב לשלמות ודי זהה לציונים של המשחק המקורי, רוקסטאר יכולה להמשיך לחייך, ובצדק.

הגרסה החדשה של GTA V מביאה איתה שינויים גדולים כשהבולטים שבהם זה התוכן החדש שכולל עוד ועוד מוסיקה, השיפור בגרפיקה והאפשרות לשחק במבט מגוף ראשון ואפילו להתמסטל והפוך לציפורים… אז מה חושבים המבקרים על GTA V גרסת 2014?

האתר הארדקור-גיימר מעניק למשחק ציון מושלם. 10/10:

יותר מסתם גימיק, כי מצב הגוף הראשון באמת משנה את החוויה על ידי הוספת שכבה חדשה למשחק. יתירה מזאת, כלי רכב, כלי נשק חדשים רבים ובעלי חיים הוכנסו למשחק החדש. אם כל זה לא היו מספיק, יותר ממאה שירים חדשים נוספו לתחנות הרדיו.

עוד ציון מושלם 10/10 מגיע מהאתר God is a Geek שמנסה לשכנע כי לא מדובר במסחטת כספים:

כל מי שדואג שזה סתם עוד "מהדורה סופית" שנועדה לסחוט כסף יכול להיות רגוע. כמו תמיד, רוקסטאר לא עושה דברים בחצאים, ו GTA V על PS4 מרגיש באמת כמו הדור הבא. זה לא רק גרסה מחודשת, זה עדות לאיכות של המשחק המקורי שGTA V יכול ללא מאמץ לעמוד בין הכותרים הטובים ביותר עד כה לקונסולות החדשות, ובמקרים רבים, להיות מעל כולם.

Gaming Nexus מעניק למשחק ציון 9.8/10, כמעט מושלם:

נקודת המבט בגוף הראשון מצליחה לגרום למשחק להרגיש חדש, והשינויים שנעשו בגרפיקה, במשחק ובמצב המקוון הם משמעותיים. אחד ה משחקים הטובים ביותר שנעשו ב 2013 הוא עכשיו אפילו טוב יותר על 4 פלייסטיישן.

אתר הגיימינג הספרדי LaPS4 גם כן מעניק ציון כמעט מושלם, 9.6/10:

GTA V קופץ לתוך הדור הבא והופך למשחק הנוכחי הטוב ביותר. זה בלתי נמנע מלראות היבטים טכניים המשתייכים לדור הישן, אבל העבודה שעשתה רוקסטאר בגרסה החדשה היא יוצאת מן הכלל. ישנן סיבות לחזור ללוס סנטוס, הפעם עם פלייסטיישן 4.

GTA5 PS4 REVIEWS

האתר גיימספוט העניק למשחק ציון 9/10 וממליץ לשחק בו, אפילו אם כבר עשיתם זאת:

חוץ מכמה בעיות פריימים מתונות שלפעמים מגיעות בדיוק ברגעיו הדרמטיים ביותר, זו הגרסה הסופית של GTA V, הבר שבו כל משחקים אחרים בעולם פתוח, או למעשה כל משחק שמטרתו להעניק תחושה קולנועית , צריך להישפט. זה יפה, ומרגש ומעורר מחשבה.

יורוגיימר, אתר הגיימינג הגדול באירופה מעניק למשחק ציון 9/10, למרות שיורוגיימר גרמניה העניק 10/10 והשלוחה הספרדית גם כן 10/10

GTA5 כנראה לא יהיה סיפור פשע הוליוודי כמו שיוצריו רצו שיהיה, אבל זה משחק הווידאו הטוב ביותר שאי פעם היה

גיטיאיי 5 ביקורותגם האתר USgamer מעניק למשחק מציון דומה, 9/10:

לא, זה לא GTA אמיתי לדור הבא/נוכחי כי יש עדיין כמה קצוות מחוספסים, אבל רוקסטאר ללא ספק לקחה משחק גדול ועשתה אותו אפילו טוב יותר. גם אחרי שנה, היא מצליחה להציב את GTA V בשטח הכמעטמושלם שלו.

 

להלן כל הביקורות והציונים למשחק  Grand Theft Auto V לקונסולות PS4/XOne:

אם כבר הספקתם לשכוח, זה טריילר ההשקה הרשמי לגרסה החדשה של המשחק Grand Theft Auto V:

יש לציין כי הציון הנמוך ביותר למשחק הוא 9/10 כרגע. מדהים. בנוסף, הרוב המוחלט של הביקורות מגיע מפלטפורמת הפלייסטיישן 4 משום מה, ללא סיבה ידועה.

GTA V שוחרר אתמול רשמית לפלייסטיישן 4 ולאקסבוקס וואן וצפוי להגיע ב 27 בינואר למחשב האישי.

גרסת GTA V לדור החדש כבר כאן והביקורות כבר מכתירות את המשחק הטוב ביותר ל PS4 וגם ל X1 Grand Theft Auto V מגיע בשעה טובה לדור הבא, שכבר הפך לדור הנוכחי ומצליח להפוך למשחק הטוב ביותר לשתי הקונסולות, פלייסטיישן 4 ואקסבוקס וואן. עם ממוצע ציונים מדהים שקרוב לשלמות ודי זהה לציונים של המשחק המקורי, רוקסטאר יכולה להמשיך לחייך, ובצדק. הגרסה החדשה של GTA V מביאה איתה שינויים גדולים כשהבולטים שבהם זה התוכן החדש שכולל עוד ועוד מוסיקה, השיפור בגרפיקה והאפשרות לשחק במבט מגוף ראשון ואפילו להתמסטל והפוך לציפורים... אז מה חושבים המבקרים על GTA V גרסת 2014? האתר הארדקור-גיימר…

Review Overview

ממוצע ביקורות PS4 - 9.6
ממוצע ביקורות Xbox One - 9.4

9.5

ממוצע ביקורות

User Rating: 4.43 ( 3 votes)

 • שי

  יש לי שאלה חשוב, אני קניתי את הgta בסיום ההתקנה הרצתי את המשחק ועוד לפניי שהתחלתי במשימות נכנסתי למצב אונליין שבמהלכו פתחתי משתמש והכל עבר בסדר בסיום באתי לשחק באונליין והוא כתב שיש צורך לעדכן את המשחק בכדי שאוכל לשחק באונליין הורדתי את העדכון אך כתוב שיש בעיה להתקין את העדכון משום מה … (יש לי מקום על הסוני, והורדתי את זה פעמיים) מישהו יודע למה זה קורה ? אם יש צורך לשחק טיפה ואז זה יתאפשר או מה … תודה לכל and העוזרים ושבוע טוב

  • אם אתה מקבל שגיאה ‘CE-32937-4’ תנסה להוריד את העדכון מאוחר יותר.
   העדכון זה פאץ' קטן של רוקסטאר שמסדר בעיות שהיו עם העברת הדמות למשחק החדש

 • דני

  לדעתכם על המחשב המשחק יהיה יותר יפה מבחינה גראפית ? לא שפה הוא לא יפה אבל האם יש סיכוי שבמחשב הוא יהיה יותר יפה ? אני בכל מקרה מחכה למחשב לקנות אותו אני לא אשקיע עכשיו ב PS4. תודה.

  • רועי ס.

   אממ.. כן?, עם כל הכבוד לקונסולות החדשות, החומרה שלהן די חלשה אם שמים לידן את המחשב המתאים, אם יש לך מחשב חזק דיו בשביל להריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות, תהנה.

   • דניאל

    החומרה בקונסולות החדשות מצויינת. אני לא מבין חלש בקונסולות? הגרפיקה מעולה והמשחקים לא נתקעים. להפך במחשב היו לי הרבה יותר צרות ותקיעות במשחקי gta עד היום.

    • Shacham

     ייתכן אבל זה אינדיקציה למחשב חלש ואו פורט גרוע, זה די נעשה מובן שהמחשבים מסוגלים לביצועים הרבה יותר טובים מבחינה גרפית ופריים-רייט מהקונסולות. לדוגמה, היו אין ספור פעמים שבהם המשחק יצא לקונסולות ב-30 פריימים לשנייה כאשר למחשב יצא ב-60, ועוד.

     • GameRovich

      השקעה בגרסת מחשב עושה את כל ההבדל

    • רועי ס.

     החומרה בקונסולות החדשות חלשה לעומת מחשבים שמצויידים בחומרה מעודכנת, באותה מידה כמובן היא גם יכולה להיות מצויינת אם שמים אותה ליד מחשב חלש, אבל עדיין אני חושב שאם קונסולה חדשה לא יכולה להריץ את המשחקים של ה"דור הבא" בסטנדרטים-שלי לפחות, 1080p & 60 FPS, לא ניתן לקרוא לה חזקה.

 • רוטשילד

  מטורף!!