מנויי PS Plus יוכלו להוריד מחר את אחד מהמשחקים הטובים של 2023 בחינם

החל ממחר, 16 באפריל, משתמשי שרות המנויים של סוני, PS Plus ב-PS4 ו-PS5 יוכלו להוריד את אחד המשחקים הטובים ביותר של 2023 שישוחרר רשמית בקונסולה של סוני

הצעה זו תהיה זמינה למנויי PS Plus Extra ו- PS Plus Premium. לבעלי מנוי ל-PS Plus Essential, שהיא השכבה הבסיסית בשרות המנויים, לא תהיה גישה חינמית למשחק האהוב על המעריצים והוא יעלה להם 20 דולר.

המשחק המדובר שוחרר בשנה שעברה רק למחשב האישי (Steam) ול-Nintendo Switch, אבל מחר זה קורה והוא סוף סוף מגיע ל-PS4 ול-PS5. אם לשפוט לפי הציונים שלו ב-Metacritic, הוא עומד על ממוצע מרשים של 9/10. דירוג ביקורות המשתמשים בסטים מוגדר כ"חיובי באופן גורף", עם ציון ממוצע מדהים של 97% על פני כמעט 90,000 ביקורות משתמשים.

כבר הבנתם על פי הסרטון שמדובר במשחק "דייב הצוללן" (Dave the Diver), משחק האינדי שהפך ללהיט מטורף ואחד המשחקים המצליחים ביותר בגישה מוקדמת של סטים ומקום 3 ברשימת 100 המשחקים הפופולריים ביותר ב-Steam Deck.

לא ידוע כמה זמן המשחק של חברת Mintrocket יהיה זמין בחינם דרך PS Plus Extra ו-PS Plus Premium. מה שאנחנו כן יודעים זה שזה יהיה לזמן מוגבל, אבל מספיק ארוך.

הצטרפו לדייב וחבריו המוזרים כשהם מחפשים לחשוף את סודות החור הכחול המסתורי

"דייב הצוללן" הוא הרפתקת RPG לשחקן יחיד הכולל חקר ים עמוק ובעיקר דיג במהלך שעות היום, וכשמגיע הלילה, מוטלת עליכם המשימה של ניהול מסעדות סושי, שיהיה לכם מה לעשות עם הדגים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
blog.playstation
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות