רשמי: גרסה חינמית של PES 2016 בדרך לקונסולות

שיתוף

קונאמי מאשרת שגרסת Free-To-Play תגיע למשחק הכדורגל פרו אבולושן 2016, כבר בחודש הבא

הודאה במפלה מול פיפ”א 16 או תרגיל שיווק גאוני? קשה כרגע לדעת, אבל בחברת קונאמי מסתכלים קדימה, והחברה מכריזה על גרסת F2P למשחק הכדורגל הנוכחי שלה, PES 2016.

פרו לייט להמונים

הגרסה החינמית שמבטלת לחלוטין את הצורך בדמו למשחק, אושרה כרגע לקונסולות של סוני בלבד,  ל-PS4 וגם ל-PS3. מדובר בגרסה “רזה” יותר של המשחק המלא והיא תכיל 7 קבוצות: באירן מינכן, יובנטוס, רומא, ברזיל וצרפת. 2 קבוצות נוספות עדיין לא נחשפו.

הגרסה החינמית תגיע גם עם מוד אימון וגם myClub mode, ותתמוך במשחק אופליין ואונליין ותזכה לעדכונים במהלך העונה, כך על פי קונאמי.

קונאמי עדכנה באתר הרשמי של המשחק שתאריך השחרור של הגרסה החינמית לשתי הקונסולות (אקסלוסיבי)  יתרחש ממש בקרוב, וזה יקרה ב-8 לדצמבר, חודש הבא.

פרו אבולושן 2016 שוחרר באמצע ספטמבר לקונסולות ולמחשב וזכה לציונים טובים, אך למרות שקונאמי לא עדכנה מכירות של המשחק, אך הצהירה כי היא מאמינה שהסדרה שלה תעקוף בשנים הקרובות את פיפ”א, חברת EA דיווחה על מכירות חזקות למשחק FIFA 16 ועל ההשקה הגדולה של הסדרה עד היום.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
איתי בן טוב

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.