תכנים בדף

קונאמי: "PES יעקוף את FIFA בשנים הקרובות"

will-pro-evolution-soccer-2016-BEAT FIFA 16

בקונאמי מסתכלים קדימה ורואים עתיד ורוד יותר בו סדרת פרו אבולושן חוזרת לימי הזוהר ומשאירה אבק לפיפ"א

השבוע שוחרר 'פרו אבולושן 2016', משחק הכדורגל השנתי של קונאמי ועל פי המבקרים שמעמידים את המשחק עם ציון ממוצע גבוה של 87/100, מדובר בעוד התקדמות ושיפור לזיכיון PES.

אדם בהאטי, מנהל PES אירופה התראיין למגזין הבריטי MCV שבו שיתף את חזונו להחזרת זיכיון Pro Evolution Soccer של קונאמי לימי הזוהר שלה. המצב כרגע שידוע לכל הוא שסדרת פיפ"א של EA היא המלכה הבלתי מעורערת של משחקי הכדורגל, מזה מספר שנים, אך בהאטי טוען שזה ענין זמני ו-PES הולך להיות בשנים הקרובות המלך החדש של הז'אנר.

אנחנו בהחלט מדביקים את פיפ"א. אנחנו חייבים לשמור על סגירת הפערים. בתוך כמה שנים אנחנו נוביל שוב באופן ברור…אבל אנחנו צריכים לשכנע הרבה אנשים.

בהאטי מתכוון לכך שזה מאוד קשה לשכנע את האנשים, קרי, הגיימרים ובעיקר את מעריצי פיפ"א ש'פרו אבולושן' עובר שינויים ועם הראש קדימה לעתיד ורוד יותר, אחרי תקופה שנחשב לאנדרדוג. הוא המשיך ואמר שיש דברים שהם מחוץ לשליטתה הישירה, ובכלל זה כמובן המותג פיפ"א והרישיון, וכן זכויות לרבים מהאצטדיונים והטורנירים. אבל במונחים של מצגת ואפקטים חזותיים (בזכות המנוע הגרפי FOX עליו מבוסס גם MGS V), הוא שואף לכך שיהיו מובילים בתעשייה.

פרו אבולושן 2016

אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין FIFA 16 ל-PES 2016 השנה הוא קבוצות הנשים, בפעם הראשונה בהיסטוריה של הזיכיון, אך זה לא מה שיקבע ויעשה את ההבדל בין שני המשחקים. בשבוע הבא ינחת כאן FIFA 16 (דמו כאן) ויהיה מענין לראות איך יתקבל על-ידי המבקרים, אך בעיקר על-ידי השחקנים.

מה דעתכם, יש ל-PES סיכוי להחזיר עטרה ליושנה ולעקוף את פיפ"א? שתפו אותנו בתגובות!

 • Kobi Klinger

  כשחקן פרו וותיק מימי ISS / WINNING ELEVEN עברתי לפיפ"א (חזרתי בגדול מאז העזיבה ב-2004).. עם המשחק המזעזע שיצא ב-2014.. כבר שנתיים פיפ"א משתין על פרו הישן והטוב שלא יחזור להיות כמו פעם.. אכזבה..

 • eldar

  אני לא מסכים
  אני אישית משחק פרו מ2009 ואני חייב להודות ש2014 ואולי 2010 הם היחידים שנכשלו כי הם ניסו ל ש נ ו ת

  הם מנסים דברים חדשים ולפעמים הם טועים.לא כמו פיפא שמשאירים את אותו הדבר ועושים שינויים קטנים במשחקיות ויותר משנים בחיצוניות.קבוצות ועוד שטויות כמו פרייס ריינג'ס-כמו כן פרו 15 מעולה! הוא נחשב למשחק מצוין! אני לא יודע מאיפה אתה מביא את העובדה שהוא לא היה טוב..אני אהבתי אותו עד מאוד! והוא שינוי ענק מ2014 שנכשל.הם לומדים.ומשנים המון.ואני בתור אחד שכבר כרגע משחק פרו 16 על המחשב שלי אומר לך שהוא מדהים הם שינו כלכך הרבה במייקלאב ובמיוחד במצב האהוב עליי מאסטר ליג שהוא פשוט תענוג מטורף ואם תרכוש את הפרו לקונסולות הדור הבא אפילו יותר תהנה.השנה פרו עשו טעות אחת והיא לזלזל בשחקני המחשב עם פורט די ירוד.אבל חוץ מזה! המשחק מדהים ומהנה ואני רואה את עצמי משחק שעות במצבים הרבים שלו 🙂

  • SimonSix

   המשתנה הגדול שהוא מדבר עליו בכתבה זה האנשים, "הגיימרים". קונאמי צריכה לעבוד קשה בשביל לשכנע שחקנים של פיפ"א לעבור לפרו.

   • Shalom Aspir

    מאוד קשה אחי אתה לא מבין כמה חברים שלי שהיו אנטי פיפא עברו לפיפא ולא מוכנים לשמוע על הפרו בצחוק
    יהיה להם קשה מאוד

    • SimonSix

     לא יהיה קל בכלל זה בטוח, אבל בקונאמי לא מרימים ידיים וזה טוב