בחינם לזמן מוגבל: "שומרי הגלקסיה" זמין להורדה בחנות של Epic Games

המתנות בחנות של אפיק סטור ממשיכות להגיע אלינו והפעם המשחק Marvel's Guardians of the Galaxy

במהלך השבוע האחרון חילקה Epic Games Store כמה משחקים בחינם לא רעים בכלל, כמו Ghostrunner, Saints Row ו-A Plague Tale: Innocence ולא נראה שהיא מתכוונת לעצור.

לפני שעה פרסמה החנות את המשחק החינמי עד שבוע הבא, ה-11 לינואר בשעה -18:00 שעון ישראל, ומדובר במשחק "שומרי הגלקסיה" (Marvel's Guardians of the Galaxy, ביקורת שלנו למשחק כאן) הנחשב לאחד המשחקים ממוקדי הסיפור הטובים ביותר של 2021.

משחק שומרי הגלקסיה הוא משחק פעולה-הרפתקאות בתת ז'אנר של גיבורי-על, שפותח על ידי חברת Eidos Montreal והופץ על ידי Square Enix. המשחק מבוסס כמובן על דמויותיהן של שומרי הגלקסיה מבית מארוול קומיקס, ושוחרר לאוויר העולם באוקטובר 2021. כך סיכמנו את הביקורת עליו:

גם אם אתם לא חובבי מארבל ולא שמעתם על שומרי הגלקסיה מימיכם, אסור לכם להחמיץ את המשחק הזה. אם אתם אוהבים סיפור טוב, דמויות יוצאות מן הכלל שלא תשכחו בקרוב ואקשן – ניחשתם נכון, אסור לכם להחמיץ את המשחק הזה. שומרי הגלקסיה הוא הצלחה גדולה והוא ייזכר כיהלום הנסתר של 2021. מדובר בהצלחה כבירה, וחשוב מזה – במשחק שהצליח להזכיר לכולם שלא צריך לפתח את הטרנד האחרון כדי להביא משחק שיצליח לשרוד את התחרות על הקשב והזמן של צורכי המדיה היום.

להורדה בחינם של המשחק שומרי הגלקסיה לחצו כאן.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות