Fallout 4: כל הביקורות כאן!

שיתוף

עשר. נובמבר. 2015. הגיע! היום שאחד המשחקים הגדולים של השנה נוחת, Fallout 4 כבר כאן. מה חושבים עליו המבקרים?

היום הגדול של בת’אסדה, אך בעיקר של מיליוני מעריצים ברחבי העולם, הגיע. Fallout 4 משתחרר לאוויר העולם, ומקבל בעיקר את ברכתם של רוב המבקרים, על החוויה המהפנטת שהמשחק החדש בסדרה מעניקים. מבקרים אחרים, שלבטח לא הספיקו לחקור עשירית ממנו, בהנחה שהוא אכן עשוי להגיע ל-400 שעות ואף יותר, הם אלה שלא כל-כך אהבו את המשחק, והתלוננו על גרפיקה “חלודה ומכוערת” (נו, זה פולאאוט), חוסר ליטוש ומיחזור חומרים מימי ווגאס העליזים.

מתחילים: ציון מושלם מגיע מהאתר GamesRadar+ שעדיין מתפעלים מהעולם הענק של המשחק:

יש עולם גדול ושלם לגלות וגם אחרי כל הזמן שביליתי בו אני בקושי מרגיש שגרדתי את פני השטח…מעטים הם המשחקים שהבחירות בהם עושות את ההבדל, ותחושה של חופש מוחלט אופפת אותם כמו במשחק זה.

גם האתר הארדקור-גיימר מעניק למשחק ציון מושלם 5/5 ומכתיר אותו כטוב ביותר בז’אנר (בדור הנוכחי):

4 Fallout מכיל מה שצריך משחק עולם הפתוח הטוב ביותר בהיסטוריה של מדיום זה בהתחשב בעושר העצום של התוכן המשמעותי שארוז בתוך זה.

האתר IGN מעניק למשחק ציון 9.5/10, מעט יותר מהציון שנתנו ל-BO3. חמש נקודות ירדו על באגים:

סיבות חדשות כדי לאסוף באופן אובססיבי שרידי מטמון, חברים חזקים, ונבלים תוך כדי קבלת החלטות קשות. עולם ומערכת קראפטינג מדהימים, סיפור ודמויות חזקות

במגזין הפופולארי גיימאינפורמר “הסתפקו” בציון 9/10, כי היה חסר להם אפקט ה”וואוו”:

4 Fallout לא העיף לי את מוח כמו הקודם, אבל זה משחק בשל שיש לו את כל הסממנים להשאיר אתכם עסוקים לימים רבים

ציון זהה מגיע מהאתר הפופולארי גיימספוט, 9/10 על “חוויה משכרת”:

4 Fallout יכול להיות חוויה משכרת. לעתים קרובות אתה נאלץ להקריב משהו – יחסים, הזדמנות רווחית, או הבריאות שלך – כדי להרוויח משהו במקום אחר. העובדה שההחלטות שלך נשארות איתך גם אחרי שתצא מהמשחק, היא עדות לסיפור הגדול של Fallout 4 . תוספת מצוינת לעולם הפתוח של הסדרה הנערצת

פיסי-גיימר, אתר משחקי המחשב הגדול בעולם, מעניק למשחק ציון 88/100:

מבריק. מערכת ארגז החול מאסיבית, בת’סדה עושה זאת שוב.

האתר Destructoid מעניק למשחק ציון נמוך יחסית- 7/10. הסיבות: לא עולה על קודמיו ומבוגג:

אחרי שביליתי יותר מ -40 שעות עם המשחק, אני יכול למקם אותו בצורה בטוחה במקום כלשהו באמצע שבין Fallout 3 ו-New Vega במונחים של איכות. העלילה נגרתת לעתים, ותקלות … תקלות שלא משתנות.

ציון נמוך יותר מגיע מהאתר RPGamer שמעניק למשחק 6/10 בטענה שאינו מחדש הרבה:

הבעיה נובעת מהעובדה שזה מרגיש כמו עוד מאותו הדבר ולא צעד אחד קדימה. Fallout 4 לא שובר את אותו הקרקע החדשה ש-Fallout 3 עשה עם הקפיצה שלו ל3D, הוא (Fallout 4) פשוט מרגיש בטוח, גם כאשר מנסים דברים חדשים.

להלן כל הציונים והביקורות העיקריות למשחק Fallout 4:

Fallout 4 שוחרר היום ברחבי העולם למחשב ולקונסולות PS4/XOne.

עשר. נובמבר. 2015. הגיע! היום שאחד המשחקים הגדולים של השנה נוחת, Fallout 4 כבר כאן. מה חושבים עליו המבקרים? היום הגדול של בת'אסדה, אך בעיקר של מיליוני מעריצים ברחבי העולם, הגיע. Fallout 4 משתחרר לאוויר העולם, ומקבל בעיקר את ברכתם של רוב המבקרים, על החוויה המהפנטת שהמשחק החדש בסדרה מעניקים. מבקרים אחרים, שלבטח לא הספיקו לחקור עשירית ממנו, בהנחה שהוא אכן עשוי להגיע ל-400 שעות ואף יותר, הם אלה שלא כל-כך אהבו את המשחק, והתלוננו על גרפיקה "חלודה ומכוערת" (נו, זה פולאאוט), חוסר ליטוש ומיחזור חומרים מימי ווגאס העליזים. מתחילים: ציון מושלם מגיע מהאתר GamesRadar+ שעדיין מתפעלים מהעולם הענק של…
Fallout 4: כל הביקורות כאן!
Fallout 4: כל הביקורות כאן!
2015-11-10

Review Overview

PS4 - 9
XONE - 9.1
PC - 8.9
90

9

ממוצע ביקורות

User Rating: 4.74 ( 4 votes)

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
מערכת GamePro

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.