בחזרה לימי הביניים: "Kingdom Come: Deliverance 2" הוכרז רשמית

Kingdom Come: Deliverance 2 נחשף אתמול לצד טריילר והבטחה לשחרור עוד השנה ל- PC, PS5 ו-Xbox Series X|S

Warhorse Studios הכריזו רשמית על Kingdom Come: Deliverance II, כותר ההמשך למשחק ה-RPG הפופולרי מ-2018 שלוקח חלק בתקופת ימי הביניים. אולפני Warhorse אישרו בין היתר שהוא יהיה גדול פי שניים מהמקורי, והציגו אותו כ"behemoth" של משחק. מנהל הקריאייטיב דניאל ואברה אמר:

מה שאנחנו עושים עכשיו זה מה שזה היה אמור להיות בהתחלה, אבל לא הצלחנו לעשות את זה כי לא היו לנו מספיק משאבים וחוויות וכל הדברים האלה. הוכחנו שהקונספט עובד, אז עכשיו אנחנו יכולים לקחת אותו לרמה אחרת, וזה מה שתמיד רצינו.

המשחק הבא ממשיך את סיפורו של הנרי, הגיבור מהמשחק הראשון עם סיפור שממשיך להתרחש בתחילת המאה ה-15 ועלילותיו עם חברו לדרך, סר הנס קאפון. אולם, לעומת המשחק הקודם שהתבסס על "אצולה קטנה", Kingdom Come II יעסוק ב"בעיות של מלכים".

Kingdom Come: Deliverance II צולל חזרה אל העולם עם הלב הפועם של בוהמיה של המאה ה-15 (מרכז אירופה), וממשיך היכן שקודמו הפסיק, דוחף את השחקנים לנעליו של הנרי, בנו האיתן של נפח, המסתבך בסערה רוחות מסחררת. סיפור על נקמה, בגידה וגילוי עצמי.

במשחק הראשון, אי שם בשנת 1403, הנרי התגורר בכפר השליו סילבר סקאליץ, והוכשר להיות נפח תחת מרטין, אביו. בין השיעורים, הוא היה מסתובב לעתים קרובות עם חבריו – פריץ, מתיו ומתיאס – תוך שהוא מחזר אחרי ביאנקה, שהופכת לאהובתו. בסופו של דבר הוא מתחיל ללמוד את היסודות של לוחמה ולחימת חרבות בסתר על ידי ואניאק (Vanyek), למורת רוחה של אימו.

טריילר גיימפליי מורחב

בנוסף לטריילר ההכרזה, קיבלנו גם טריילר מורחב באורך של 13 דקות, והוא מציג חלקים מורחבים מטריילר החשיפה אך בעיקר נותן מידע נוסף על העלילה והתכונות של המשחק מאת המפתחים.

Kingdom Come: Deliverance 2 ישוחרר השנה ל- PC, PS5 ו-Xbox Series X|S.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות