בעקבות הצלחת סדרת הטלוויזיה, הפופולריות של משחקי Fallout מתפוצצת

Fallout 76 שובר שיא של כל הזמנים

סדרת המשחקים Fallout חווה התעוררות מחודשת בבסיס השחקנים שלה הודות לפופולריות של סדרת הטלוויזיה החדשה, שעלתה לשידור באמזון פריים בשבוע בעבר

בשילוב עם העובדה שכל משחקי Fallout נמכרים כעת במחירים מוזלים, ואחד מהם חינמי לזמן מוגבל, רוב משחקי הסדרה ב-Steam מציגים שיא של כמות השחקנים במקביל.

לפי SteamDB, המשחק Fallout 4 של Bethesda Game Studios קבע שיא של 83,491 שחקנים ששיחקו במשחק במקביל ב-24 שעות האחרונות.

שיא זה כמובן רחוק מאוד מזה של כל הזמנים (472,000 שחקנים בו-זמנית) שהושג לפני תשע שנים, אך ביחס לשנים האחרונות, מדובר בעלייה משמעותית מהממוצע הקודם של בין 18,000 ל-20,000 שחקנים.

Fallout 76 שובר שיא של כל הזמנים

Fallout 76, משחק מרובה המשתתפים היחיד של הזיכיון, הגיע לשיא של 39,455 שחקנים בסטים, לעומת למעלה מ-10,000 בשבוע שעבר. מדובר בעלייה יפה של פי 4, ובשיא של כל הזמנים למשחק.

Fallout-76

עם זאת, יש לקחת בחשבון שגרסה זו מוצעת כרגע בחינם ועד ל-19 באפריל.

Fallout 3 GOTY Edition ו-Fallout 3, שיצאו ב-2008, זינקו מ- 1000 שחקנים ליותר מ-7,000 גיימרים בשני הכותרים. Fallout: New Vegas עקב אחר אותה מגמה, והגיע לשיא של קרוב ל-20,000 שחקנים.

Fallout
Fallout Franchise Bundle – באנדל משחקי הסדרה במבצע כעת בסטים

גם Fallout ו-Fallout 2 המקוריים שהיו כבר די מיותמים משחקנים, ראו עלייה חדה במספר השחקנים עם למעלה מ-2,000 שחקנים ויותר מ-1,000 בהתאמה, ומשחק אחרון ברשימה, Fallout Shelter,הצליח להביא קרוב ל-6,000 שחקנים בשיא.

לא ידוע אם השקת תוכנית הטלוויזיה השפיעה גם על הפופולריות של סדרת המשחקים ב-PlayStation ו-Xbox, אבל מאחר והקונסולות של הדור הנוכחי מסוגלות להריץ את כל משחקי Fallout האחרונים במהירות של 60FPS, לא נתפלא אם כן.


ביקורת: סדרת הטלוויזיה “Fallout” (עונה 1)


חברת בת'סדה (Bethesda) צפויה לשחרר את העדכון הראשון שלה עבור Fallout 4 מזה שנים מאוחר יותר החודש. העדכון צפוי להביא את המשחק עבור PS5 ו-Xbox Series X/S שירוץ ברזולוציות ובקצבי פריימים גבוהים יותר. העדכון למחשב האישי צפי להביא תמיכה רשמית ברזולוציה רחבה במיוחד, לצד שורה של תיקוני באגים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות