חודשיים אחרי ההשקה, Skull and Bones נמכר כבר בחצי מחיר

האם זה יספיק להציל את ההשקה שהייתה אמורה להיות הכי גדולה של יוביסופט השנה?

לחברת יוביסופט היו ציפיות גבוהות ממשחק הפיראטים החדש שלה, Skull and Bones. זכה לביקורות נמוכות עם ציון ממוצע של 6/10 והגיימרים לא השתכנעו שכדאי להם להצטרף להרפתקאות הימיות של יוביסופט, למרות הבטא הפתוחה ששוחררה למשחק וגרסת ניסיון של 8 שעות.

יוביסופט לא שיתפה פרטים על נתוני המכירות של המשחק, אבל Skull & Bones, על פי הערכות לא הצליח לגרד מכירות של 1 מיליון עותקים מאז ההשקה.

חיתוך חד במחיר לגרסת המחשב

המחיר של Skull and Bones כבר נחתך ב-30% בשבועיים הראשונים, וכעת יוביסופט מבצעת הורדת מחיר גדולה עוד יותר למשחק שנמכר כעת ב-50% הנחה.

יש לציין כי ההנחה המשמעותית כרגע היא לגרסת המחשב האישי בלבד. שחקני הקונסולות יאלצו לשלם את המחיר המלא לעת עתה, אם כי אנו מצפים להנחות דומות גם לקונסולות בהמשך.

Skull and Bones
הנחה של 50% על המשחק Skull and Bones (תמונה: יוביסופט)

לקראת השקת המשחק, מנכ"ל יוביסופט, איב גילמוט, התייחס לשאלת תג המחיר של 70 דולרים לגרסת הקונסולות במהלך שיחה עם המשקיעים. כדי להצדיק מחיר זה, הוא ענה:

Skull and Bones משחק גדול מאוד, ואנחנו מרגישים שאנשים באמת יראו כמה המשחק הזה עצום ושלם. זה באמת טריפל A… זה AAAA, שיספק (את הסחורה) בטווח הארוך

גילמוט אותגר לאחרונה על ידי חברת CD Projekt Red, הלא היא מפתחת סדרת המשחקים The Witcher וגם סייברפאנק 2077, שענתה לו בעקיפין: "שלנו משחק AAAAA".

Skull and Bones שוחרר ב-16 בפברואר למחשב האישי, Xbox Series X|S ו-PS5דרישות מערכת לגרסת המחשב תמצאו כאן.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
Ubisoft
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות