מכירים את המותג Roccat? אז תשכחו ממנו

מותג הציוד ההיקפי למחשבים Roccat הוטמע במלואו בחברת האם Turtle Beach

"הרגשנו שהזמן והמשאבים יושקעו בצורה הטובה ביותר בהתמקדות תחת מותג אחד"

רוקט (Roccat), המותג לציוד היקפי מגרמניה, שנרכש על ידי Turtle Beach ב-2019, יוצא לפנסיה וכל קווי המוצרים הקיימים שלו יועברו למיתוג Turtle Beach.

בהצהרה באתר Turtle Beach, לשעבר Roccat, נכתב:

אנחנו רוצים להביא רמה גבוהה יותר של אינטגרציה למשפחת המוצרים שלנו על פני קונסולה, מחשב וסימולציה. הרגשנו שהזמן והמשאבים יושקעו בצורה הטובה ביותר בהתמקדות תחת מותג אחד ויצירת מגוון מוצרים החשובים ביותר לגיימרים.

Roccat נרכשה על ידי Turtle Beach תמורת 19.2 מיליון דולר בלבד בשנת 2019. בזמנו צוטט המהלך על ידי Turtle Beach כדרך להתרחב אל מחוץ לבסיס הצרכנים הקיים של הקונסולות של החברה.

עוד נאמר בזמנו ש-Roccat הינו מותג חזק בשוק ההיקפי למשחקי PC, אם כי לא מספיק חזק, כמו ענקיות כדוגמת רייזר, לוג'יטק ואפילו קורסאייר.

Turtle Beach החליפה את המותג כולו בסט חדש של ציוד היקפי למחשב כמו Turtle Beach Vulcan II Max או Turtle Beach Kone. בנוסף, חשבונות המדיה החברתית של Roccat מותגו מחדש לחשבונות Turtle Beach.

אם תסתכלו על פוסטים היסטוריים מחשבון Roccat ב-X, תראו שהשינוי כבר התרחש, אולם, עמוד ה-X הרשמי של החבה מציג כעת הודעה "החשבון הזה אינו קיים".

 Turtle Beach
המותג המאוחד החדש הודפס כבר על כל המוצרים החדשים (תמונה: Turtle Beach)

מבחינה מהותית, שום דבר לא השתנה, רק השמות והפנים. זה אמנם מעציב לראות מותג גיימינג ידוע יחסית פשוט מתבטל לטובת מותג אחר, אבל אחרי הכל, זה רק עניין של מיתוג.

ברקע איחוד שני המותגים לאחד, Turtle Beach חשפה כמה מוצרים חדשים הנושאים את השם שלה תחת מטריית "ציוד למשחקי מחשב". מקלדת חדשה וקומפקטית בשם Vulcan II TKL Pro, עם מתגי אפקט הול וגם שלושה עכברי גיימינג: Burst II Air Wireless, Pure Air ו-Pure Sel.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

דרך
PC Gamer
מקור
turtlebeach
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות