פרסומת

Pokémon X & Y – הביקורות כבר כאן

pokemon-x-and-y-REVIEW

הדור השישי של הפוקימונים אוטוטו נוחת כאן, ופוקימון X ופוקימון Y ישוחררו בחבילה אחת ב 12/10 בכל העולם, והביקורות כבר כאן. מה חושבים המבקרים על עידן הפוקימונים החדש?

האתר IGN העניק למשחק ציון גבוה של 9/10 ומשבחים את החוייה החדשנית של המשחק:

Game Freak באמת התעלו על עצמם הפעם, ופוקימון X ו-Y ייזכרו כנקודת מעבר גדולה לשינוי שיהפוך את פוקימון לסדרה אפילו יותר חברתית, יפה, ואסטרטגית. המשחק בנוי על חמישה דורות של משחקים, מחווה דיגיטלית של יצורים שובי לב, ומגוון רחב של אזורים שונים לחקור, פוקימון X ו-Y מוכיח שהנוסחה של סדרת משחקי התפקידים הניידת עדיין יכולה לספק חוויה חדשנית.

פוקימון X Y ביקורת

גם המגזין גיימאינפורמר ציין לשבח את פוקימון החדש והעניק לו ציון של 8.75/10 – למרות השינויים המבורכים והגישה הידידותית מדי לשחקנים חדשים, זה עדיין משחק פוקימון:

פוקימון X & Y לא שובר את התבנית של מה שאנחנו מצפים כשאנחנו משחקים את משחק פוקימון. הוא מביא רשימה של תכונות חשובות לפוקימון, בצורה מסודרת. זה עדיין מרגיש כמו משחק פוקימון, אבל הקלות של שליטת שחקן, גרפיקת 3D, וקנה המידה של העולם מרגיש מזמין יותר, אטרקטיבי, ומהנה.

Pokémon X & Y review

IGN 9/10

Game Informer 8.75/10

Eurogamer 9/10

Polygon 9.5/10

Kotaku Yes

Edge 8/10

Nintendo Life 9/10

Joystiq 4.5/5

Pocket Gamer 10/10

USGamer 3.5/5

GamesRadar 4/5

Nintendo World Report 8/10

CVG 9/10

NowGamer 9/10

Metro 9/10

Mashable No Score

VentureBeat 82/100

Shacknews 9/10

פוקימון X ו Y ישוחרר ב 12/10 ל 3DS של נינטנדו, בכל העולם.

[divider]

הדור השישי של הפוקימונים אוטוטו נוחת כאן, ופוקימון X ופוקימון Y ישוחררו בחבילה אחת ב 12/10 בכל העולם, והביקורות כבר כאן. מה חושבים המבקרים על עידן הפוקימונים החדש? האתר IGN העניק למשחק ציון גבוה של 9/10 ומשבחים את החוייה החדשנית של המשחק: Game Freak באמת התעלו על עצמם הפעם, ופוקימון X ו-Y ייזכרו כנקודת מעבר גדולה לשינוי שיהפוך את פוקימון לסדרה אפילו יותר חברתית, יפה, ואסטרטגית. המשחק בנוי על חמישה דורות של משחקים, מחווה דיגיטלית של יצורים שובי לב, ומגוון רחב של אזורים שונים לחקור, פוקימון X ו-Y מוכיח שהנוסחה של סדרת משחקי התפקידים הניידת עדיין יכולה לספק חוויה חדשנית. גם…

Review Overview

נינטנדו 3DS

ממוצע ביקורות

User Rating: 3.62 ( 3 votes)

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות