משחק השנה? הביקורות ל- Baldur's Gate 3 כבר כאן

באלדורז גייט 3, הפרק השלישי של סדרת משחקי התפקידים זוכה לביקורות מעולות ■ האם הוא בדרך לזכות בתואר משחק השנה?

לפני קצת יותר מ- 20 שנה, אי שם בשנות ה-90, שוחרר משחק התפקידים Baldur's Gate, והוא הצליח לעשות משהו שמשחקים RPG אחרים לא הצליחו. הוא פרץ את גבולות הז'אנר והצליח להכניס ז'אנר שלם של משחקי התפקידים למיינסטרים.

כעת, שנת 2023, ולשמחתם של מיליוני מעריצים ברחבי העולם, משוחרר לאוויר העולם הפרק השלישי של הסדרה, Baldur's Gate 3. הביקורות למשחק מתפרסמות בקצב איטי כדי לאפשר למבקרים לתת ציונים אחרי שצללו מספיק עמוק לתוך עולם המשחק. אז מה חושבים עליו המבקרים?

התשובה לשאלה למעלה, כל כך ברורה מהתמונה שמופיעה כאן למטה שכן, עד כה הציון הממוצע למשחק מאת המבקרים עומד על 97 מתוך 100, ועוד יותר חשוב, הציון הממוצע של למעלה מ 6400 גיימרים עומד על 92/100. מרשים ביותר.

"יצירת מופת", "משחק חובה", "משחק של פעם בדור"

לנו לא זכור ממוצע ציונים כזה גבוה למשחק תפקידים קלאסי, ובכל זאת, אם ניקח לדוגמא את המשחק המצוין Elden Ring שקטף פסים רבים כולל תואר "משחק השנה" בעשרות אתרים וטקסים, הממוצע שלהם קרב מאוד. כך שיש למשחק Baldur's Gate 3 סיכוי גבוה לקטוף את התואר הזה בסוף השנה.

האתר גיימינג טרנד העניק למשחק ציון מושלם של 100/100:

Baldur's Gate 3 הוא RPG טוב בצורה בלתי אפשרית שנעשתה עם הרבה מאוד תשוקה ומיומנות. אמנם יש כמה בעיות של הרגע האחרון שצריך ללטש, אבל אולפני לאריאן סיפקו הרפתקה מעבר לדמיון הפרוע ביותר שלנו.

האתר IGN (פורטוגל וספרד) גם כן מעניק למשחק ציון מושלם של 10/10 עם סופרלטיבים רבים

Baldur's Gate 3 הוא יצירת מופת שחובה לשחק, שמציבה רף חדש ביקום ה-RPG. אפילו יותר ממאה שעות, הוא אף פעם לא מצליח להפתיע ולהרשים עם סיפור עמוק, נבלים מהפנטים, בני לוויה מפתים, עולם שבו אתה יכול ללכת לאיבוד לנצח ומערכת לחימה המתגמלת יצירתיות. אבל יותר מכל הוא פרי התשוקה והאהבה של צוות שלם שהקדיש גוף ונפש ללכוד את הקסם של משחקי וידאו

האתר גיימר הירוז מכתיר את המשחק כיצירת מופת עם ציון מושלם של 100/100

Baldur's Gate 3 הוא לא פחות מיצירת מופת. הסיפור מדהים, העולם מדהים וסוחף, הדיבוב והכתיבה באיכות הגבוהה ביותר, פסקול מדהים, הכל מתחבר בהרמוניה כמעט מושלמת. זה לא רק ה-RPG הטוב ביותר של השנה, זה ה-RPG הטוב של הדור

ציון מושלם נוסף של 100/100 מגיע מהאתר GamesRadar+, מדובר בהישג של דור

Baldur's Gate 3 הוא ההשקפה המוצלחת והאותנטית ביותר על D&D בהיסטוריה של הזיכיון. המורכבות והגודל שלו עשויים להיות מרתיעים עבור שחקנים מתחילים, אבל הרוחב והעומק של העולם שלו הופכים את זה להישג הדור

האתר ZTGD מעניק למשחק 95/100 ומשווה את החוויה למבוכים ודרקונים

אני לא יכול שלא להשוות את זה לסשן נהדר של מבוכים ודרקונים (Dungeons and Dragons) עם החברים שלך, זה משהו שכאשר נעשה בצורה נכונה יישאר איתך הרבה אחרי שסיימת סשן משחק. יש לשבח את הצוות באולפני לאריאן, 3 הוא לא פחות מיצירת מופת בכל הנוגע ל-RPG.

האתר Game Rant "הסתפק" בציון של 90/100 ומסכם את הביקורת כך:

יש לו לב, יש לו סגנון, ויש לו את המאמץ הרב-שנתי של אולפן שברור שאוהב את חומר המקור שלו. הגודל המהמם של המשחק עצמו וכל מה שמכיל בתוכו הוא עדות למסירות של אולפני לאריאן למשחק שלו. מלאכה ומחויבות להביא משהו מדהים לציבור הגיימרים.

להלן כל הציונים והביקורות למשחק Baldur's Gate 3:

מקור

ממוצע ביקורת ל-PC
"יצירת מופת"
9.6
ציון ממוצע


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות