פרסומת

Serious Sam Double D XXL – כל הביקורות כאן

גרסת הארקייד הדו-מימדית (2D) לסדרת משחקי היריות מגוף ראשון Serious Sam, תשוחרר מחר לאקסובקס 360. יש כבר ביקורות.

Serious Sam Double D XXL הוא גרסה מעודכנת של משחק המחשב Serious Sam Double D ששוחרר לסטים ב-2011, יש שם גם  דמו לנסיון. את המשחק פיתחה חברת Mommy's Best Games, והמשחק זכה לביקורות מעורבות, על גבול הפושרות לגרסת מחשב. 

הגרסה החדשה לאקסבוקס מביאה תוספות וכמה שינויים מינוירים מגרסת הסטים כשבסך הכל, מדובר בגרסה כמעט זה. את הציון הגבוה ביותר העניק האתר GameCritics עם ציון 90. מן העבר השני, האתר השבדי של יורוגיימר קטל את המשחק עם ציון 20. " Serious Sam Double D XXL הוא לעג למשחקים בכלל, וסם הרציני במיוחד. המשחקים הראשונים היו באמת משעשעים, ולכן אני חושש שזה הולך להיות מכת מוות לסם הוותיק והיקר שלי". ציטוט של David Wahlström. לדעתי הוא קצת נסחף עם הביקורת.

להלן הביקורות ששוחררו עד כה למשחק:

המשחק יהיה זמין החל ממחר, 20/2/2013 לאקסבוקס 360, דרך ה-XBLA.

[divider]

גרסת הארקייד הדו-מימדית (2D) לסדרת משחקי היריות מגוף ראשון Serious Sam, תשוחרר מחר לאקסובקס 360. יש כבר ביקורות. http://www.youtube.com/watch?v=7GoBLjzWr4Q Serious Sam Double D XXL הוא גרסה מעודכנת של משחק המחשב Serious Sam Double D ששוחרר לסטים ב-2011, יש שם גם  דמו לנסיון. את המשחק פיתחה חברת Mommy's Best Games, והמשחק זכה לביקורות מעורבות, על גבול הפושרות לגרסת מחשב.  הגרסה החדשה לאקסבוקס מביאה תוספות וכמה שינויים מינוירים מגרסת הסטים כשבסך הכל, מדובר בגרסה כמעט זה. את הציון הגבוה ביותר העניק האתר GameCritics עם ציון 90. מן העבר השני, האתר השבדי של יורוגיימר קטל את המשחק עם ציון 20. " Serious Sam Double D XXL הוא לעג למשחקים…

Review Overview

ממוצע ביקורות Xbox 360 - 6.8

6.8

User Rating: Be the first one !

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות
אולי יעניין אתכם
Close