המשחק בו אתם כריש הטורף בני אדם, מכר 14 מיליון עותקים

Maneater, או shaRkPG, כפי שהאולפן אוהב לקרוא לו מסתמן כהצלחה גדולה

אולפן האינדי Tripwire Interactive הידוע בעיקר בזכות עבודתו בזיכיון Killing Floor, שיגר לאחרונה הודעה לעיתונות בה הודיע כי סמנכ"ל הכספים מתיו לופילאטו מונה למנכ"ל, בעוד אלן ווילסון עובר מעמדת המנכ"ל לסגן נשיא.

באותה הודעה לעיתונות חשף האולפן שמאז השקתו ב-2020, Maneater מכר למעלה מ-14 מיליון יחידות ברחבי העולם בכל הפלטפורמות. זו הפעם הראשונה שנתוני מכירות נחשפים עבור משחק הכרישים-תפקידים, או shaRkPG, כפי ש-Tripwire אוהבת לקרוא לזה.

Maneater, מה זה המשחק הזה?

Maneater הוא משחק תפקידים מנקודת מבט של גוף שלישי. השחקן מקבל על עצמו את השליטה בכריש תינוק ("בייבי שארק) שחייב לנקום בצייד כרישים בשם סקאלי פיט, שהרג את אימו והשחית אותה. לכריש אותו אתם מטפחים, יש כמה התקפות בסיסיות, כולל הסתערות על אויבים והצלפת אויבים בזנבו.

הכריש צריך לצוד ולצרוך חיות בר מימיות אחרות כמו דגים וצבים על מנת להשיג חומרים מזינים, ושחקנים יכולים לתקוף בני אדם על ידי זריעת הרס לאורך החוף, השמדת יאכטות וספינות, ואפילו הפלת אנשים מאופנועי הים שלהם.

עם הזמן, הכריש יתפתח אט אט לכריש "מגה" בוגר ואימתני יותר ושחקנים יכולים לרכוש שדרוגים ואפשרויות התאמה אישית כדי לשפר את יכולות הלחימה שלו. ככל שהכריש יוצר הרס רב יותר, נשלחים אליו ציידי ראשים אנושיים לצוד אותו. אם הוא מצליח להרוג את 'ציידי העופרת', הוא זוכה לפרסים.

Maneater שוחרר ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי במאי 2020, ל-PlayStation 5 ול-Xbox Series X|S בנובמבר 2020, ול-Nintendo Switch במאי 2021.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות