נינטנדו תקיים מחר אירוע Nintendo Indie World בשידור חי

חברת נינטנדו תשדר מחר מצגת "אינדי וורלד" (Indie World) חדשה, יום רביעי, 17 באפריל, בשעה 17:00, שעון ישראל. החברה מבטחה "כ- 20 דקות של הכרזות ועדכונים על משחקי אינדי לקראת Nintendo Switch ב-2024".

שידור מצגת האינדי העולמית החדשה תשודר בשידור חי בערוצי YouTube ו-Twitch של נינטנדו. תוכלו לצפות בשידור האינדי בסרטון המוטבע כאן למעלה.

מצגת Nintendo Indie World האחרונה של נינטנדו שודרה בנובמבר 2023, והציגה את משחקי Switch Outer Wilds: Archaeologist Edition, Shantae Advance: Risky Revolution, Backpack Hero, Blade Chimera ו-Core Keeper.

נינטנדו לא אמרה אילו משחקי אינדי צפויים להופיע במהלך השידור מחר, אבל Hollow Knight: Silksong המיוחל צפוי בהחלט להיות אחד מהם.

נינטנדו
Nintendo Indie World (תמונה: נינטנדו)

Indie World הוא אירוע צנוע של נינטנדו, ושונה מהמצגות העיקריות של Nintendo Direct, אשר נוטות להתמקד במשחקים גדולים יותר של צד ראשון ושל צד שלישי.

מה שבהחלט לא סביר שיקרה במהלך השידור, הוא איזכור לקונסולה הבאה של החברה, “Switch 2”. על פי הדיווחים "סוויץ' 2" תגיע מתישהו בתחילת 2025, ומאחר והחברה הודיעה כי לא תשתתף באירוע Gamescom 2024 השנה, ייתכן שלא נשמע פרטים רשמיים על קונסולת הדור הבא לפחות עד אחרי הקיץ.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
nintendo
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות