קונסולת ה-XBOX הבאה תושק ב-2026 (שמועה)

באנר TMS

דיווח חדש שרץ ברשת מציע כי קונסולת ה-Xbox הבאה תושק כבר ב-2026. הקונסולה תציג גם את Call of Duty של אותה שנה ככותר השקה.

המידע החדש מגיע מכמה מדליפים מהימנים, ביניהם @TheGhostOfHope, ו- @CharlieINTEL כשהראשון ידוע בתור אחד שיש לו מקורות פנימיים באקטיביז'ן.

בפוסט חדש ב-X שהוא העלה הוא כתב: "לשמוע ממקורות מהימנים שה-Xbox הבא מתוכנן לצאת בסוף 2026, סביר מאוד ש-COD2026 הוא מהדורת השקה של היום הראשון (Day One)."

Call of Duty 2026 מפותח על ידי החברה המקורית של הסדרה, Infinity Ward, והוא המשחק הבא אחרי קול אוף דיוטי שיצא בסוף שנה זאת, שם זמני –Black Ops Gulf War.

מלחמת הקונסולות הבאה

זה לא סוד שחברת מיקרוסופט (Microsoft) עובדת על קונסולת הדור הבא שלה. בפברואר האחרון, במהלך פודקאסט רשמי של Xbox, שרה בונד, נשיאת Xbox, אמרה כי קונסולת המשחקים הבאה תהיה עם "הקפיצה הטכנית הגדולה ביותר עד כה".

בדוח הכספי האחרון שלה, מיקרוסופט חשפה שמכירות החומרה של Xbox ירדו ב-31% משנה לשנה. שינויים כאלו בביקוש לחומרה עשויים לשנות את ציר הזמן בנוגע לשחרור מערכת חדשה, במיוחד כשסוני מציגה תוצאות הרבה יותר משכנעות.

ואם כבר מדברים על סוני, השמועות אודות הקונסולה המשודרגת שלה, פלייסטיישן 5 "פרו" עדיין מסתובבות ברשת וכולם מחכים שתאשר רשמית את המידע הרב שהצטבר ותצא בהודעה. באשר לפלייסטיישן 6, אנחנו בשלב מוקדם מאוד, והשמועות הלא מבוססות האחרונות כרגע מדברות על השקה בשנת 2028.

הדור הבא של קונסולות המשחקים צפוי להפוך לשדה קרב של חדשנות וקידמה, ועם כניסה ראשונה לבינה מלאכותית (AI) כשסוני ומיקרוסופט ינסו להתחרות על הדומיננטיות בשוק.

"Call of Duty" הוא אחד מנכסי הבידור המצליחים ביותר אי פעם, והניב הכנסות של יותר מ-30 מיליארד דולר לסדרה עד היום. בעקבות עסקת הרכישה של אקטיביז'ן-בליזארד (Activision Blizzard), מיקרוסופט צפויה להשיק את כותרים בסדרה ישירות לשרות Game Pass, כך דיווח אתמול הוול סטריט ג'ורנל.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות