שמועה: קונסולת Xbox של הדור הבא תצא אחרי ה-PlayStation 6

הדור הבא של האקסבוקס עשוי לפגר אחרי הפלייסטיישן 6 (PS6) ואולי ישוחרר מאוחר יותר מהקונסולה של סוני, כך לפי שמועות שמסתובבות ברשת

זוכרים את הבחור שטוען כי סוני עובדת על קונסולת כף יד חדשה? כעת בפודקאסט האחרון שלו, "חוק מור מת" (Moore's Law is Dead) הגיב על כמה התרחשויות מעניינות מאחורי הקלעים שמצביעות על כך שקונסולת הדור הבא של מיקרוסופט נכנסה לשלב עיצוב רק לאחרונה.

יתירה מזאת, עד החודש שעבר, מיקרוסופט לא חתמה על חוזה לדור הבא עם AMD, בניגוד לסוני, שחתמה על מספר חוזים לאחר השקת PS5. מצד שני, המהלך של מיקרוסופט לחכות לרגע האחרון, עשוי להצביע על ניסיון לגרום ל-AMD להוריד את המחירים.

נכון לרגע זה, מיקרוסופט עדיין לא חתמה על חוזה עם אף אחד עבור הדור הבא של קונסולת ה-Xbox שלה. "חוק מור מת" טוען כי החברה קיבלה גם הצעות נמוכות מחברת אינטל לייצור שבבים אך הוא חושב שסביר שהחברה תלך עם AMD שוב, "קלף בטוח יותר".

עם זאת, העיכוב הזה עלול לגרום למיקרוסופט לשחרר את הקונסולה מאוחר יותר מהדור הבא של סוני או להשיק אותה יחד עם המתחרים בחיפזון שעלול לעלות לה ביוקר.

דיווחים אחרים ברשת טוענים כי הקונסולה הבאה של מיקרוסופט תהיה דיגיטלית "על מלא". כהכנה לכך, דיווחנו הערב כי מספר קמעונאים אירופאים כבר לא מחזיקים מלאי של משחקי Xbox פיזיים. ממסמכים שנחשפו בתיק של ה-FTC נגד מיקרוסופט על רקע הרכישה המתוכננת של אקטיביז'ן, גרסאות חדשות של קונסולות ה-Xbox Series X ו-S (בשמות קוד "ברוקלין" ו-"אלווד" בהתאמה) הנוכחיות ישוחררו ככל הנראה בסוף 2024.

קונסולת אקסבוקס דור הבא
Xbox Series X – שם הקוד "ברוקלין"

כתבות באותו נושא:

עד כה, מעט מאוד ידוע על קונסולת ה-Xbox מהדור הבא וגם אין שום מידע רשמי על קונסולת הדור הבא של סוני, הפלייסטיישן 6. רוב הדיווחים מדברים על קונסולת פלייסטיישן PS5 PRO שתצא לפני ה-PS6.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות