"באטלפילד הבא" מקבל חיזוק: EA מצרפת אולפן נוסף לפיתוח המשחק

מפתחת הרימייק ל-Dead Space ו- Star Wars: Squadrons מצטרפת לצוות הפיתוח הרחב יותר של Battlefield. עונה 7 של המשחק תהיה האחרונה למשחק Battlefield 2042

נראה שחברת EA פועלת לקידומו של פיתוח משחק באטלפילד הבא. היום דיווחה חברת הענק כי האולפן מוטיב (Motive) יצטרף לצד אולפני EA האחרים DICE, Criterion ו-Ripple Effect שעסוקים מזה זמן רב ב"בניית יקום Battlefield על פני חוויות מרובי משתתפים מחוברות ולשחקן יחיד".

צוות באטלפילד החדש של Motive ינוהל על ידי המפיק הבכיר פיליפ דושארם, שהיה אחראי על הגרסה המחודשת של Dead Space ביחד עם המנהל הקריאטיבי רומן קמפוס-אוריולה.

האולפן יסייע בנרטיב של הקמפיין לשחקן יחיד, כך אמר מנהל האולפן פטריק קלאוס:

המומחיות המוכחת שלהם בסיפור סיפורים, קרבות סוחפים ופיתוח על מנוע Frostbite מציבה אותם באופן ייחודי לעזור לקדם את החזון עבור Battlefield, בראשות וינס זמפלה וביירון ביד

Motive שחתומה על הרימייק ל-Dead Space ו- Star Wars: Squadrons, תמשיך להתקדם במקביל בפרויקט "איירון מן", בהובלת איאן פרייז'ר, המנהל הקריאטיבי. ההצהרה הזאת נועדה ככל הנראה להרגיע את המעריצים שהפרויקט לא נינזח לטובת באטלפילד הבא.

עונה אחרונה בהחלט ל-Battlefield 2042

EA הודיעה שעונה 7 הולכת להיות העונה האחרונה של Battlefield 2042.

ביירון ביד, הג'נרל מנג'ר של Battlefield, דיבר על עתיד המשחק תוך כך שאישר כי עונה 7 תהיה האחרונה.

אמנם נהנינו ואנו גאים ביצירת עונות אלו של תוכן נוסף עבור Battlefield 2042, אך כעת נחוץ לנו לפנות מההווה לעתיד. מה שזה אומר בסופו של דבר הוא שעונה 7 תשמש כעונה האחרונה של Battlefield 2042.

סוף העונה: כל העונות ששוחררו למשחק באטלפילד 2042

למרות זאת, המפתחים ימשיכו לתמוך במשחק ולשחרר עדכונים בהמשך הדרך. לדבריו של ביד, לאחר שעונה 7 תסתיים, החברה תמשיך לתמוך במשחק עם אתגרים חדשים במשחק, אירועים, מצבים וכמובן תחזוקה שוטפת, אבל כבר לא תוכל לספק עונות רשמיות.

כתבות באותו נושא:

באטלפילד הבא צפוי להגיע באוקטובר 2025

זה לא סוד שבאטלפילד 2042 לא היה הצלחה גדולה, לפחות לא בקנה המידה של כותרים קודמים בסדרה. הכישלון שלו אילץ את EA להעריך מחדש את זיכיון משחקי היריות מגוף ראשון בכמה דרכים משמעותיות.

בפברואר האחרון דיווחנו כי באטלפילד הבא יחזור ללוחמה מודרנית אמיתית, כמו גם מצב מרובה משתתפים של 64 שחקנים כחלק מגישת "חזרה לשורשים".

על פי אותו דיווח, המשחק המרכזי הבא של Battlefield מכוון להשקה באוקטובר 2025, והוא מחויב להיות משחק שיסמן "חזרה לשורשים" עבור הסדרה.

המשחק יתרחש לכאורה בסביבה מודרנית (אי שם בין השנים 2025 ו-2030), תוך שימת דגש מונע סיפור על טכנולוגיה מודרנית המשמשת במלחמה.

בנוסף, חברת EA תפעל על פי אסטרטגיה דומה ל-Call of Duty: Warzone המצליח , כך שהבאטל רויאל החינמי ישתלב עם מהדורת הפרימיום של המשחק.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
ea.com

סיימון מזיג

סיימון הוא העורך הראשי של האתר, מייסד האתר מראשית דרכו, 2012. מוזיקאי, גיימר וחובב בעיקר משחקי יריות וסדרות מתח.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות