דיווח: באטלפילד הבא יושק באוקטובר 2025

באטלפילד (Battlefield) הבא יחזור לכאורה ללוחמה מודרנית אמיתית, כמו גם מצב מרובה משתתפים של 64 שחקנים כחלק מגישת "חזרה לשורשים" ויהיה גם באטל רויאל

כולנו כבר יודעים שבאטלפילד 2042 לא היה הצלחה גדולה, לפחות לא בממדים של כותרים קודמים בסדרה. הכישלון של Battlefield 2042 אילץ את EA להעריך מחדש את זיכיון משחקי היריות מגוף ראשון בכמה דרכים משמעותיות.

החברה אמנם אימצה מודל פיתוח מרובה אולפנים לכותרים עתידיים, אך פרטים קונקרטיים על עתידו של הזיכיון באטלפילד עדיין לוטים בערפל.

דיווח חדש של המדליף הידוע, טום הנדרסון מהאתר Insider Gaming שופך לנו מעט אור על פרטים פוטנציאליים למשחק הבא בסדרה.

באטלפילד הבא יחזור לשורשים ויתרחש בעידן הזה

על פי הדיווח של הנדרסון, המשחק המרכזי הבא של Battlefield מכוון להשקה באוקטובר 2025, והוא מחויב להיות משחק שיסמן "חזרה לשורשים" עבור הסדרה (ואולי, אפשר יהיה לקרוא לו בפשטות Battlefield 2025? תחשבי על זה EA).

ככזה, המשחק יכלול קרבות מרובי משתתפים של 64 שחקנים, תוך החזרת מערך ארבעת הקלאסים של הסדרה ויישום שיפורים במכניקת ההרס, דבר שגם רשימות משרות קודמות הציעו.

המשחק יתרחש לכאורה בסביבה מודרנית (אי שם בין השנים 2025 ו-2030), תוך שימת "דגש חזק מונע סיפור על טכנולוגיה מודרנית המשמשת במלחמה".

לגבי הקמפיין לשחקן יחיד, הוא נמצא בפיתוח בחברת Ridgeline Games, אחרי שלאחרונה, הבמאי וראש האולפן מרקוס להטו (שבעברו עבד גם ב- Bungie והיה אחראי על סדרת היילו וגם דסטיני) עזב את החברה.

חוזרים ללוחמה מודרנית

באמצע 2022, דיווחנו על כך שאולפן חדש של EA בראשותו של מרקוס להטו, מחפש מנהל עיצוב שיעזור לבנות מסע קמפיין לשחקן יחיד הכולל "סיפורים עשירים ומרגשים עם דמויות בלתי נשכחות ביקום Battlefield", כך לפי תיאור המשרה.

יהיה גם באטל רויאל

הנדרסון גם טוען שהמשחק הבא של באטלפילד ינסה שוב להביא לשחקנים חוויית באטל רויאל חינמית שמפתחת אולפני Ripple Effect. חברת EA תפעל על פי אסטרטגיה דומה ל-Call of Duty: Warzone המצליח , כך שהבאטל רויאל החינמי ישתלב עם מהדורת הפרימיום של המשחק.

מאחורי פיתוח המוד עומד על פי דיווחים, ביירון ביד, שהוביל בעבר שירות לייב עבור Call of Duty.

כתבות באותו נושא:

נכון לעכשיו, על פי הדיווח, לבאטל רויאל יש שני מצבי משחק שונים, הכוללים חווית Battle Royale קלאסית ומצב בשם 'Gauntlet', בו קבוצות של שחקנים מתחרות במצבים מבוססי מטרה, כאשר הצוות בעל הניקוד הנמוך ביותר נבעט החוצה לאחר כל משימה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
4 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

כן ראיתי מה קרה מפטרים הרבה עובדים בחודשים האחרונים במיוחד מאולפני סוני מוזר מה אתה חושב מה הסיבה?