אקטיויז’ן משחררת סרטון גיימפליי חדש מתוך אחת המשימות המפורסמות ביותר בסדרה

מעריצים ותיקים של סדרת קול אוף דיוטי נוטים להצביע על “Call of Duty (4): Modern Warfare” כעל הכותר הטוב ביותר בסדרה, לפחות כשמדברים על מצב הקמפיין של המשחק. בזמנו, הכותר הזה עשה כל כך הרבה רעש בעולם, רעש מוצדק שהצליח לשנות כמעט לחלוטין את פני ז’אנר ה-FPS.

לוחמה מודרנית אמנם החלה עם כותרי באטלפילד מ-2005, אבל COD4 הוא זה שגרם לשאר המפתחות והמפיצות להשקיע מיליונים בפיתוח של משחקי צבאיים בעידן הנוכחי וגם אם הסדרה המדוברת מנסה להגיע היום רחוק מדי, השורשים של COD4 עדיין נטועים בכל אחד ואחד מהכותרים שבאו אחריו.

Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered-Announcement-Screen-2

אותם מעריצים שהתבשרו השנה כי אינפיניטי וורד תצרף כבונוס גרסת מחודשת “Call of Duty: Modern Warfare” (שעל הפיתוח של הפורט אחראית אגב חברת Raven Software המצויינת), לבטח זוכרים את המשימה השניה במשחק עם צוות בראבו (“Crew Expendable”) שבסרטון החדש למעלה מקבלת חדות גרפית מרשימה ביותר.

הנוסטלגיה היא לבטח ענין סנטימנטלי ואפשר לסבור כי אקטיויז’ן עושה שימוש קר ברגשות כדי לשכנע שחקנים כמוני לרכוש את “Call of Duty: Infinite Warfare Legacy“, גרסה שתעלה 80 דולרים מאחר ורק היא מכילה בתוכה את החידוש לקול אוף דיוטי 4. עדיין, מדובר במשחק מדהים שיציע גם מצב מולטיפלייר ממכר.