למשחק החינמי החדש של Epic Games Store יש דירוג 10/10 בסטים

חנות אפיק גיימס סטור מחלקת כעת שני משחקים חדשים בחינם להורדה

ל-Epic Games Store יש שני משחקים חדשים בחינם, שרובכם כנראה לא מכירים אותם, עם זאת, משתמשי Steam אוהבים את שניהם מאוד מכיוון שלשניהם יש דירוג חיובי בחנות של סטים (Steam). למעשה, למשחק אחד יש כרגע דירוג די נדיר של 100/100 (עבור הביקורות האחרונות).

המשחק הראשון עם הציון המושלם נקרא The Big Con, והשני Town of Salem 2. שניהם בחינם מהיום ועד ליום חמישי הבא, 25 באפריל, שעה 18:00. כל שעליכם לעשות זה להוריד את המשחקים או לפתוח חשבון EGS קודם, אם עדיין לא עשיתם זאת.

The Big Con

The Big Con שוחרר בשנת 2021 על ידי האולפן Mighty Yell והוא משחק הרפתקאות עם דירוג 100 לפי הביקורות האחרונות ודירוג של 96% -"חיובי באופן גורף" המפוזר על פני כל 512 ביקורות המשתמשים שלו.

צא למסע ברחבי אמריקה בשנות ה-90 כאומן בגיל ההתבגרות בהרפתקה מלאה בפשע. שחק בתור עלי, תלמיד תיכון סקרן וסרקסטי שעזב את מחנה הלהקה כדי לצאת לטיול בכבישים. אבל זה לא טיול של פאן! עלי נמצא במשימה חשובה להציל את חנות הווידאו המשפחתית שלו ממלווי בריבית מגעילים שמנסים לסגור את החנות.

Town of Salem 2

המשחק השני – Town of Salem 2 – שוחרר ב-2023 והוא משחק פלטפורמה שפותח והופץ על ידי Blank Media Games, ויש לו דירוג "בעיקר חיובי".

"התחל את המסע שלך לתוך העיירה סאלם עם חבילת Epic Shimmerscale הזמינה לכל השחקנים הרושמים חשבון ב-Epic במהלך השבוע החופשי!", כך נכתב בתיאור המשחק, שהוא מהדורה מורחבת כוללת דמויות, תוספות ובונוסים נוספים.

לינקים להורדה:


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות