המשחק-הגרוע-לשנת-2013

המתים מהלכים: אינסטינקט הישרדות, לא הצליח לשרוד גם הפעם ונבחר על ידכם למשחק הגרוע לשנת 2013

כשאקטיוויז’ן הכריזה על משחק יריות בגוף ראשון לסדרת המתים המהלכים, בשם The Walking Dead: Survival Instinct, מעריצים רבים קפצו משמחה. הסיבה היתה שהסדרה יכלה לקבל זריקת אנדרנלין לז’אנר ה FPS במיוחד שהכוכב הראשי שנחשף היה דריל דיקסון (Daryl Dixon), ואחיו הפסיכופט, מרל. תוסיפו לזה את ההצלחה מבית טלטייל עם The Walking Dead: The Game’ שנבחר למשחק השנה בכמה וכמה אתרי משחקים, והנה לכם הבטחה גדולה. המציאות טפחה למעריצים בפנים והם קיבלו משחק גרוע, משעמם, מלא בבאגים ודי מתסכל.

היה קרב מאוד צמוד, ואת המקום השני תפס בצדק המשחק הנוראי Ride to Hell: Retribution שהוגדר על ידי יוצריו כמשחק הרפתקאות שלוקח חלק בתקופת שנות ה-60 בתרבות האופנועונים ששלטה אז במערב ארה”ב. נשמע מענין, רק שיצא משחק כל כך גרוע שיש שמועות על חברות שמענישות עובדים בכך שמכריחות אותם לשחק את המשחק מתחילו ועד לסופו

המקום השלישי חייב איזכור, אחד המשחקים הכי מושמצים השנה היה ללא ספק Aliens: Colonial Marines וההפתעה היא שהוא נמצא במקום השלישי, ה”מכובד”. מדובר באחד המשחקים המאכזבים של השנים האחרונות. לאחר עיכובים רבים, הוא שוחרר ו”זכה” לביקורות גרועות במיוחד. בנוסף לכל זה, עובד לשעבר ב-Gearbox טען כי פיתוח הקמפיין לשחקן יחיד הועבר במיקור חוץ לחברת TimeGate.

[polldaddy poll=”7665366″]