נקמה גרעינית: שחקני Fallout 76 שיגרו פצצת אטום למחנה של פיל ספנסר במשחק

ההכרזה האחרונה של מיקרוסופט (Microsoft) על סגירת ארבעה אולפנים של בת'סדה (Bethesda), אותה רכשה ב-2020, במיוחד האולפנים Arkane Austin ו-Tango Gameworks, עוררה תגובה 'ייחודית' מצד המעריצים.

בצעד לא שגרתי, שחקנים החליטו לתקוף את מנכ"ל Microsoft Gaming, פיל ספנסר ואת המחנה האישי שלו ב-Fallout 76 בפצצה גרעינית (Nuke). פוסט חדש במדיה החברתית הפך ויראלי לאחרונה, וחשף כי בכיר מיקרוסופט הוותיק, פיל ספנסר, 'נפגע' ממפצצת אטום ב-Fallout 76.

Fallout 76 כולל מגוון רחב של כלי נשק, כשהאיום הגדול ביותר ששחקנים יכולים לשחרר הוא פצצה גרעינית. התהליך של הפעלת תקיפות גרעיניות בתוך Fallout 76 אינו עניין של מה בכך, ושחקנים חייבים לעבור אינספור משימות ושלבים מייגעים כדי להגיע אליו. עם זאת, לפחות שחקן אחד היה מסור מספיק כדי לפתוח במתקפה על ספנסר.

פוסט בטוויטר/X הפך ויראלי, עם גיימר שצילם תמונה של מחנהו של פיל ספנסר מושמד על ידי הפצצה.

יש דיווחים שהמחנה של ספנסר הותקף כבר 3 פעמים. שחקן אחר, תיעד בסרטון קצרצר בטוויטר/X את המראות שלאחר ההפצצה:

Fallout 76 הוא פריקוול לסדרת Fallout והכותר היחיד בזיכיון הכולל משחק ממוקד אונליין. המשחק מציע לשחקנים עולם ענק, מפורט ועשיר ללכת בו לאיבוד, לבד או עם קבוצת חברים.

הודות לשחרור סדרת הטלוויזיה Fallout של אמזון מוקדם יותר השנה, Fallout 76 זוכה לעדנה מחודשת והגיע ליותר ממיליון שחקנים בו-זמנית. המשחק פופולרי יותר עכשיו מאשר אי פעם.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות