טרילוגיית משחקי היריות Marathon מגיעה לסטים, והמשחק הראשון בחינם עכשיו

הסדרה נחשבת לאביה הרוחני של סדרת Halo של Bungie

באנג'י (Bungie), המפתחת המקורית של Halo ו-Destiny, שחררה לסטים את משחק מרתון (Marathon) המקורי שלה, ותוכלו להשיג אותו היום בחינם. בפוסט שעלה לטוויטר/X הודיעה החברה:

היום, אנחנו נרגשים להכריז שקהילת Aleph One מביאה את טרילוגיית המרתון המקורית של 1994-1996 ל-Steam החל ממרתון 1. תודה לקהילת Marathon על התמיכה לאורך השנים. לא יכולנו לעשות את זה בלעדייך.

גרסה מעודכנת זו של המשחק המקורי כוללת תמיכה ב-HUD במסך רחב, 60+ פריימים לשנייה, אודיו מיקום וסינון ופרספקטיבה תלת-ממדית. כל זה נעשה באמצעות קבצי המשחק המקוריים. תוכלו להוריד את המשחק מכאן.

Marathon שוחרר לראשונה עבור Mac בדצמבר 1994. שני המשחקים הבאים בסדרה, Marathon 2: Durandal ו-Marathon Infinity, שוחררו ב-1995 וב-1996, בהתאמה.

בנוסף למשחק הראשון, גם Marathon 2 וגם Marathon Infinity יהיו זמינים ב-Steam בהמשך. לא הוכרז תאריך יציאה רשמי של שני המשחקים הללו, אבל, כמו Marathon המקורי, שניהם יהיו בחינם.

באשר לעתיד הסדרה, הנחשבת לאביה הרוחני של סדרת היילו (Halo), משחק Marathon חדש נמצא בפיתוח של Bungie, אבל הוא נמצא בשלבים מוקדמים.

החברה שנרכשה על ידי סוני ב-3.5 מיליארד דולר, הכריזה במאי 2023 הכותר החדש שיאתחל את הזיכיון עם Marathon. גם משחק זה יהיה יריות בגוף ראשון מדע בדיוני PvP והוא צפוי להגיע ל-PS5, Xbox Series X/S ולמחשב האישי.

אמנם לא אושר חלון השקה למשחק, אך לפי הדיווחים הוא מכוון לשחרור 2025 בעקבות עיכוב פנימי.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות