דיווח: God of War Ragnarök יוכרז למחשב בקרוב

על פי הדיווחים, God of War Ragnarök יוכרז למחשב האישי, וזה יקרה בקרוב. כך על פי נתוני ה-Dataaminer האמין billbil-kun, אשר צופה שחרור PC עבור המשחק שיאושר החודש.

סוני מתכננת לטענתו לקיים במאי תצוגת מוצר פלייסטיישן, אשר עשויה לכלול את Silent Hill 2, בין שאר הכותרים.

שחקני ה-PC יגדילו את המכירות של קרייטוס

God of War Ragnarök שוחרר ל-PS4 ול-PS5 בנובמבר 2022 וזכה לשבחים מצד המבקרים ולמכירות חזקות ומאז נפוצו שמועות על הגעתו למחשב.

סוני טענה כי 5.1 מיליון עותקים של המשחק נמכרו בשבוע ההשקה שלו ו-11 מיליון עותקים נמכרו ב-10 השבועות הראשונים שלו, "מה שהופך אותו לכותר הצד הראשון הנמכר ביותר אי פעם".

נכון לנובמבר 2023, God of War Ragnarök מכר למעלה מ-15 מיליון יחידות, לפי מחזיק הפלטפורמה.

הביקורת שלנו לGod of War Ragnarök סיכמה את המשחק כך:

הסיפור הוא הלב והמשחקיות היא 'רק' הורידים. רגנארוק הוא חוויה מטלטלת, גדולה ועוצמתית, אולי העוצמתית ביותר שחוויתי בדור הזה. אבל כאחת שנשענת בעיקר על אלמנטים סוביקטיביים־פילוסופיים כמו סיפור, נרטיב או שימוש מיתולוגי, לעולם לא אצליח להוכיח אם היא תתעלה לגמרי על אלו שלוֹר קריפטי וסיפור שמוּבא מהשלבים (כמו אלדן רינג) הוא מנת חלקם, אלא רק לספר ולכתוב כמה לבי פעם בסיום החוויה שהיא סיפקה למעננו. והוא פעם שם בעוצמה רבה.

סוני כבר שחררה בהפתעה משחק אחד בסדרת God of War, וזה קרה בתחילת 2022 עם גרסה שהוגדרה אצלנו בביקורת כ"מתנה הכי גדולה של סוני לקהילת שחקני המחשב".

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות