ברייקינג

Ghost of Tsushima הוסר מסטים באזורים ללא PSN למרות שלא צריך את זה לסינגל פלייר

כתוצאה מכך, סטים מבצעת החזר לשחקנים עבור 'Ghost Of Tsushima' לאור דרישת קישור החשבון ל- PSN

עדיין לא שקע האבק מהקרב הגדול האחרון של שחקני ה-PC מול סוני בעניין Helldivers 2, והנה אנחנו שוב חוזרים לאותו מקום, עם אותה בעיה- PSN.

אחת הבעיות האמיתיות של הפרשייה הקודמת, הייתה שלמספר מדינות בעולם פשוט אין גישה ל-PSN, מה שהוביל למחיקת Helldivers 2 באזורים אלה. כעת זה משליך על השחרור הבא של סוני, Ghost of Tsushima Director's Cut.

שחקנים הממוקמים מחוץ לאזורי PSN גילו לפתע שהם לא יכולים לקנות את המהדורה הקרובה של Ghost of Tsushima למחשב האישי.. אלה שכן הצליחו לקנות, גילו שסטים למעשה מבצעת החזר לרכישה מוקדמת של המשחק.

כל זאת עקב דרישת חשבון ה-PSN של סוני, ששוב, היא בלתי אפשרית באותם אזורים שבהם זו בכלל לא אופציה.

למרות שמדובר הפעם ב'התראה מראש' ורק ברכיב האונליין, שחקנים בכל זאת יצטרכו לקשר את חשבונות ה-PSN שלהם ל-Steam כדי לשחק במצב מרובה המשתתפים (Legends online multiplayer) ב-Ghost of Tsushima. הודעה על כך פורסמה ישירות מסאקר פאנץ', עליה דיווחנו רק לפני שבוע.

סוני עדיין לא הגיבה בנושא באופן רשמי, אך ברור שרעיון דרישה לחשבונות PSN עבור המשחקים המקוונים שלה עכשיו ובעתיד, נועד להגדיל את מספר משתמשיה, ושחקני המחשב מהווים פוטנציאל אדיר לגידול.

צריך להבין את שורש הבעיה הפעם, התסכול הגדול הוא של כל אותם שחקנים בכל המדינות שמחוץ לתחום ה-PSN, שפשוט רוצים לשחק במצב הסינגלפלייר של המשחק, ומוכנים לוותר על האונליין. עכשיו גם את זה הם לא יוכלו לעשות.

בינתיים, זו ההודעה שמשתמשי Steam קיבלו לאחר ההחזרים שלהם:

אתה מקבל החזר עבור משחק שרכשת מראש – Ghost of Tsushima. המוציא לאור של המשחק הזה דורש כעת חשבון משני כדי לשחק בחלקים מהמשחק הזה – ולא ניתן ליצור חשבון זה מהמדינה שלך.

מצב האונליין- Legends

Ghost of Tsushima Legends, הוא מצב אונליין (co-op) ששוחרר כתוספת שלושה חודשים לאחר ההשקה של המשחק ביולי 2020. זהו מצב שיתוף פעולה חינמי עם תכונות מלאות ללא מיקרוטרנזקציות. כך שמדובר בסך הכל בהרחבה מבורכת של משחק הבסיס.

Ghost of Tsushima הוא משחק האקשן הרפתקאות בעולם פתוח שפותח על ידי סאקר פאנץ' (Sucker Punch Productions) ונחשב לאחד האקסקלוסיביים המשובחים ביותר לפלייסטיישן.

המשחק נחשב לאחד מההשקות גדולות ביותר של חודש מאי ויגיע באופן רשמי למחשב האישי ב-16 במאי.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות