"הוא האלוהים שלי": הידאו קוג'ימה משבח את ג'ורג' מילר על 'פוריוסה: מסאגת מקס הזועם'

תגובות ראשונות לסרט "פוריוסה: סאגת מקס הזועם" החלו לדלוף השבוע לקראת הקרנת הבכורה הרשמית של הסרט בפסטיבל קאן ב-15 במאי והקרנת הבכורה העולמית ב-24 במאי.

התגובות המוקדמות שיבחו על הסרט אותו מביים ג'ורג' מילר, זוכה לשבחים על עבודת הפעלולים המדהימה, וגם על ביצועים משכנעים של כוכביה הראשיים, אניה טיילור-ג'וי ("אמה", "גמביט המלכה") בתפקיד פיוריוסה וכריס המסוורת' ("תור: אהבה ורעם") בתפקיד דמנטוס.

הוא האלוהים שלי וזה התנ"ך שלי

מכיוון לגמרי לא צפוי, מגיעות מחמאות לסרט מהידאו קוג'ימה (Hideo Kojima), שנחשב לאחד ממפתחי המשחקים הגדולים בתעשייה ("מטאל גיר סוליד"). קוג'ימה המעיד על עצמו כמעריץ של הזיכיון של Mad Max, וידוע כחובב נלהב של שיתוף ברשתות החברתיות, הרגיש צורך לחלוק את מחשבותיו על הפרק החדש בזיכיון, ושיתף:

הסרט הזה, שמתעלה בקלות על 'MAD' ואף עבר את 'FURY', נמצא ב'MAX' (יצירת מופת) שלו! מאז שראיתי את הסרט הראשון כשהייתי בן 16, ג'ורג' מילר הציל אותי, עודד אותי, ושינה את דרך חיי אינספור פעמים הוא האלוהים שלי, והסאגה שהוא מספר הא התנ"ך שלי

הידאו קוג'ימה

קוג'ימה לא הסתפק בפוסט אחד, וחזר מאוחר יותר ל-Furiosa כדי לחלוק עוד מההתרגשות שלו מהסרט, ואמר "אני עדיין לא יכול להכיל את ההתרגשות שלי, אז צפיתי מחדש גם ב"מקס הזועם: כביש הזעם" (Mad Max: Fury Road), אחרי שראיתי את זה לפחות 30 פעמים."

זו לא הפעם הראשונה שקוג'ימה משבח את עבודתו של מילר, שכן בשנת 2022 הוא שיתף את דעתו על שחרור המהדורה Mad Max Anthology Metal Case & Steelbook ואמר שה-IP נוצר על ידי אל בשם ג'ורג' מילר, ו"MAD MAX הוא אגדי. ג'ורג' מילר הוא אלוהים. לכן, ספר זה הוא תנ"ך!". בתמונה אחרת בה הוא צולם עם מילר בשנה שעברה, הוא כתב בכותרת "עם האלוהים שלי".

פיוריוסה: מסאגת מקס הזועם הוא סרט פעולה פוסט-אפוקליפטי המהווה ספין אוף וגם פריקוול לאירועי הסרט "מקס הזועם: כביש הזעם" ויגיע לבתי הקולנוע ב-24 במאי 2024.

תקציב הסרט הוא הגבוה ביותר אי פעם לסרט אוסטרלי ועומד על 233 מיליון דולר.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות