שמועה: קונסולת Xbox One לבנה תושק באוקטובר

שיתוף

הקונסולה הלבנה והנחשקת של מיקרוסופט צפויה להגיע לקראת החגים השנה. עדכון קושחה ל XB1 יגיע במרץ

האתר The Verge מדווח, בהמשך ובהתבסס על מבול השמועות שהפרסמו הלילה באתר NeoGAF שקונסולת אקסבוקס וואן לבנה, תושק לציבור הרחב בחודש אוקטובר השנה, בסמוך לשחרור Sunset Overdrive (משחק היריות הבא של מפתחת Resistance).

הקונסולה הלבנה של מיקרוסופט הוענקה לכל עובדי מחלקת אקסבוקס, כאות הוקרה והערכה לתרומתם הרבה בשחרור הקונסולה דור 8 של החברה. לקונסולת ה Xbox One הלבנה היה ביקוש עצום מצד גיימרים ואספנים שלא נמנים על עובדי מיקרוסופט, שעשו הכל בכדי להניח את ידם על קונסולה לבנה ובוהקת. סביר להניח שהמכירות הפומביות באיביי שהסתיימו ושלשלו לכיסיהם של המוכרים עשרות אלפי שקלים, יגרמו לאותם קונים להתחרט, אם אכן תושק קונסולה לבנה לציבור הרחב. 40 אלף שקלים, הבחור הזה שילם:

עוד על פי המידע החדש, מיקרוסופט גם מתכננת להשיק קונסולה עם כונן 1TB בחודש נובמבר והחברה גם עורכת מבדקים לקונסולה מוזלת ללא בלו-ריי או כונן פנימי, שעשויה להוזיל את הקונסולה ולהשוות את מחירה לזו של יריבתה סוני (400$).

לבעלי הקונסולה החדשה XB1, מיקרוסופט מתכננת עדכון קושחה שיגיע בחודש מרץ ויתקן את הבעיות של מערכת הצ’טים ופיצ’רים חברתיים אחרים.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.